Wojna ukraińsko-rosyjska, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: ostry zwrot dla Putina

Wojna ukraińsko-rosyjska, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: ostry zwrot dla Putina

Ukraina oferuje 12-punktowy plan po hipotetycznym odzyskaniu Krymu

Ukraiński rząd przedstawił w tę niedzielę 12-punktowy plan nakreślający zarysyGłówne linie Krymu w przypadku odzyskania kontroli przez siły ukraińskie Przyszłość jest w rękach Rosji, zgodnie z obietnicą prezydenta kraju Wołodymyra Zełenskiego.

Z inicjatywy sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksija Daniłowa rozważane jest Rozbiórka mostu krymskiego który zapewnia A Połączenie kolejowe i drogowe między półwyspem a Rosja kontynentalna przez Cieśninę Kerczeńską.

Następnie rozpocznie się plik Nagłe zwolnienie jakiegokolwiek urzędnika państwowego na Krymie — „śmieci”, jak opisuje je Daniłow w poście na Facebooku — służyły rosyjskim władzom od czasu przystąpienia do Moskwy w 2014 r., według modelu podobnego do niemieckiej „denazyfikacji po II wojnie światowej”.

myśli Ukraina Odbudowa Krymu jako warunek ogłoszenia zwycięstwa w konflikcie. Rzeczywiście, przed nadejściem zimy w ukraińskim rządzie pojawiły się poważne pogłoski o możliwej operacji wejścia na półwysep, w której bierze udział duży kontyngent rosyjskiej marynarki wojennej.

Powrót do planu, tzw Rosyjscy kolaboranci i zdrajcy Dla państwa ukraińskiego tak będzie Sądy są w drugiej fazie planuWedług Daniłowa, który konkretnie wyróżnił „sędziów, prokuratorów i pracowników służb bezpieczeństwa”.

Tak też obiecał doradca Obywatele rosyjscy, którzy osiedlili się na półwyspie po lutym 2014 r., zostaną wydaleni Zakup nieruchomości zostanie unieważniony.

wejdzie w życie A Kompleksowy program detoksykacji mający na celu zneutralizowanie skutków rosyjskiej propagandy W świadomości publicznej części populacji ”- oświadczył Daniłow. polityczni więźniowiew tym wielu Tatarów krymskich Został natychmiast zwolnionypodsumowano, donosi Europa Press.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *