wreszcie! Tryb Hordy zbliża się do DOOM Eternal na przełączniku

wreszcie!  Tryb Hordy zbliża się do DOOM Eternal na przełączniku

Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel / WhatsApp

Trochę mi zajęło, ale w końcu popularna aktualizacja 6.66 od Nieśmiertelna śmierć Jest już dostępny w edycji Nintendo Switch, co oznacza, że ​​użytkownicy konsoli hybrydowych mają już doskonałą wymówkę, aby wrócić do tytułu Bethesdy i zniszczyć każde stworzenie, które stanie na ich drodze.

Więcej pracy z nową aktualizacją Nieśmiertelna śmierć na przełączniku

Poprzez post na oficjalnym koncie na Twitterze śmierćZespół programistów informuje, że aktualizację 6.66 można teraz pobrać za Nieśmiertelna śmierć Na Switchu niesie ze sobą długo oczekiwany tryb Hordy, tryb Bitwy 2.0, 2 nowe pola bitwy, nowe kosmetyki, możliwość zagrania nowym demonem, a także 3 główne nowe poziomy: Taras Nabad, Mars Core i The World Spear .

Trzeba pamiętać, że od zeszłego roku uruchomiono tryb tłumu dla Nieśmiertelna śmierć Na PlayStation, Xboksie i PC, ale nie na Nintendo Switch, biorąc pod uwagę, że hybrydowa wersja na konsole wymaga dopracowania i optymalizacji, aby zapewnić dobrą wydajność.

Skoro mowa o Nintendo Switchu, przypominamy, że ostatnie informacje wyciekają po ataku ransomware na Nvidię Wygląda na to, że ujawniła szczegóły dotyczące następnej konsoli NintendoCo wzbudziło oczekiwania co do planów japońskiej firmy dotyczących jutrzejszego świętowania 5-lecia premiery hybrydowej konsoli.

Ponadto Nintendo wdrożyło Quest w ich usłudze Switch Online Dzięki temu otrzymasz platynowe punkty za kupowanie treści w eShopie i personalizowanie swoich doświadczeń.

Nadal jestem na najwyższym poziomie.

Wideo: TOP 5 – Najgorsze ekskluzywne Nintendo

źródło

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *