Wróć do gry Minecraft solo po tysiącu przygód ze smokami i baw się w parkour i odgrywaj role z grupą szalonych ludzi

Co za miesiąc w czerwcu mieliśmy takie doświadczenia! Podróż rozpoczęła się wyzwaniem do zabicia Smok Endera i dla oszołomićMiłego bardzo intensywnego tygodnia ParkourKolejny bardzo zabawny jak Bóg na służącej Igrzyska głodowe Wreszcie odgrywanie ról Jako detektyw z początku XX wieku został wskrzeszony do dziś.

Poprzeczka na ten tydzień jest bardzo wysoka i nie udało mi się znaleźć osiągnięcia, które działa na mnie. Jednak niekoniecznie jest to zła rzecz. Mówią, że dobra mieszanka muzyki powinna mieć swoje wzloty i upadki, aby nadrobić chwile euforii. I tak będzie.

W tym tygodniu odrzuciłem wszystkie moje plany Powrót do mojej oryginalności: Gra, którą zacząłem na początku tego wszystkiego, mając na celu zbudowanie mojego wymarzonego domu Wikingów.

Gra solo to fajna zabawa, której nie wszyscy rozumieją

W ciągu ostatnich kilku tygodni spędziłem wiele godzin towarzysko w grze Minecraft. I nie spędzaj czasu z przyjaciółmi w piątek wieczorem z zimnymi napojami gazowanymi na boku. Nie, kontaktowałem się z osobami, których nie znałem poznać ich poglądy s Odtwórz wydarzenia. Dla introwertycznej i samotnej osoby takiej jak ja jest to nie lada wyzwanie.

Poznałem wspaniałych ludzi w społeczności Minecrafta. Szczególnie przebywam z kilkoma dziewczynami z niedawnego doświadczenia. Czas jednak odpuścić sobie eksplorację granic i wrócić do ukochanej strefy komfortu: doświadczenie solo.

W tym tygodniu zamknąłem Discord i wróciłem do samodzielnego grania. Podczas gdy wznowiłem budowę domu w Maine Craftodtworzenie typowego domu w północnych miastach, myślałem o tym, ile się bawiłem… a nawet wtedy tysiąc razy lepiej grać samemu.

Nie jest to coś, co ciekawie wygląda z zewnątrz. Nie każdy rozumie, jak można spokojnie spędzić 8 godzin z rzędu przed ekranem i dobrze się bawić. Ale tak się dzieje! Piękno grania solo polega na tym, że jesteś sam. Nie ma wpływów zewnętrznych. Wszystko kręci się wokół ciebie.

Minecraft: Zamek Samotności dla tych, którzy tego chcą

Minecraft oferuje wiele narzędzi do serwisów społecznościowych, ale mocno w to wierzę Najlepsze doświadczenie solo. Sprostanie wyzwaniom stawianym przez tryb przetrwania (przynajmniej w trybie normalnym) może być wszystkim, od relaksującej aktywności po terapię.

W prawdziwym życiu panuje bałagan, a Twoje cele nie zawsze są jasne. Błogosławieni są ludzie, którzy wiedzą, czego chcą i dokąd zmierza ich życie. Nawet nie wiem, co jutro zjem… Będę wiedział, dokąd zmierza moje życie.

kubek minecraft 1

Graj sam Maine Craft (i inne gry wideo) pozwalają mi wyznaczać jasne cele. W takim przypadku zaopatrz się w materiały potrzebne do budowy mojego domu, przygotuj fundamenty i wreszcie go wybuduj. Każdy krok ma inne specyficzne kroki. Wiem dokładnie o co mi chodzi -10 punktów za cechę lęku.

Wszystko sprowadza się do kontroli. Zasugerowałem zrobienie domu w bardzo specyficznym stylu i bardzo niewiele rzeczy umknęłoby mojej kontroli, aby temu zapobiec. Tak bardzo, że jedyną przeszkodą, jaką mogę znaleźć, jest pająk, który w prawdziwym życiu prawie zabija mnie z przerażenia i udaje mu się zabić moją postać. Nic się nie pojawia.

Trochę tu i trochę tam

W tym momencie w inwersji iw nocy dom jest prawie gotowy. Jakiś czas temu zmieniłeś świat tryb kreatywny Aby uniknąć głodu i śmierci, a przy okazji mamy trudne do zdobycia materiały do ​​zrobienia kilku głupich rzeczy do mojego domu.

Po zakończeniu pierwszą rzeczą, którą robię, jest robienie kilku zrzutów ekranu i wysyłanie ich do znajomego. Skorzystałem z okazji, aby podzielić się z nim tą myślą i powiedział mi: „Nie chcesz być tak samotny, jeśli podzielisz się tym ze mną, gdy skończyszMa częściowo rację. Potem wpadłem w słowa poety George’a Gordona Byrona:

Po prostu wychodzę, aby uzupełnić potrzebę samotności.

bardzo Typowy temat Disney To może brzmieć: myślę, że szczęście tkwi w Dzielić się rzeczami… W przeciwnym razie planeta nie dzieliłaby się swoim życiem na co dzień w sieciach społecznościowych. To, na znacznie mniejszą skalę, jest takie samo: bez względu na to, jak bardzo jesteś introwertykiem i jaką frajdę sprawia ci robienie rzeczy samemu, w końcu sesja Zawsze kompletne.

puchar minecraft

Krótko mówiąc, świetnie się bawiłem w tym tygodniu w moim świecie, budując mój dom Maine CraftAle nie zaprzeczam, że tęsknię za przyjaciółmi Red Dead OnlineA morze złodziei s świat puszek. Co więcej, wyświetlacz czaszka i kości Martwiłem się, ponieważ pokazali, jak działa spółdzielnia.

A Ty bardziej lubisz to samotnie czy w towarzystwie? Jak myślisz, co najbardziej podoba się Minecraftowi? W jakie gry lubisz grać sam iz przyjaciółmi? Czytam Cię w komentarzach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.