Wskazówki dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19, grypy i RSV

Wskazówki dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19, grypy i RSV

COVID-19, grypa i RSV rozprzestrzeniają się. Oto jak zachować zdrowie podczas spotkań w Święto DziękczynieniaTeraz jest dużo chorób. RSV, grypa i COVID. A ponieważ myślimy o podziękowaniach i ludziach, których kochasz i na których najbardziej Ci zależy, jest kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby je chronić. Zacznijmy od wszystkich w twoim domu na spotkaniu. Lekarze zachęcają do sprawdzenia i upewnienia się, że nikt nie chorował w ostatnich dniach. A jeśli zachęcają ich do pozostania w domu i można z nimi wirtualnie porozmawiać to dzięki, bo to może dotknąć praktycznie każdego, a zwłaszcza dzieci i osoby starsze. Więc nie tylko RSV, ale płynny korek, zachęcamy do częstego mycia rąk. Nie dawaj dzieciom okazji do zachlapania i pocałunków, wytrzyj również powierzchnie w przypadku grypy i zakryj się. Nadal możesz się dobrze zaszczepić i pomóc naszym pracownikom służby zdrowia podczas wakacji. Po prostu wykonaj swoją część, postępuj zgodnie z wytycznymi i chroń swoją rodzinę, aby nie zwiększyła się liczba przypadków, które faktycznie widzą. i Lancasta

COVID-19, grypa i RSV rozprzestrzeniają się. Oto jak zachować zdrowie podczas spotkań w Święto Dziękczynienia


Eksperci ds. zdrowia są zaniepokojeni, gdy miliony Amerykanów obchodzą Święto Dziękczynienia, ponieważ COVID-19, grypa i syncytialny wirus oddechowy, znany jako RSV, rozprzestrzeniają się w całym kraju. Złe samopoczucie w ciągu ostatnich kilku dni. Jeśli są chore Zachęć ich do pozostania w domu Często myj ręce Nie przekazuj dzieciom uścisków i pocałunków Wycieraj powierzchnie Zaszczep się przeciw grypie i COVID-19 Niektóre szpitale są bombardowane tzw. te choroby.

Eksperci ds. zdrowia są zaniepokojeni, ponieważ miliony Amerykanów obchodzą Święto Dziękczynienia.

COVID-19, grypa i syncytialny wirus oddechowy, powszechnie znany jako RSV, rozprzestrzeniają się w całym kraju.

Lekarze z Susquehanna Valley udzielają następujących wskazówek, jak zachować zdrowie podczas wakacyjnych spotkań:

  • Sprawdź, czy ktoś nie chorował w ostatnich dniach. Jeśli są chorzy, zachęć ich do pozostania w domu.
  • Często myj ręce.
  • Nie przekazuj dzieciom uścisków i pocałunków.
  • Wytrzyj powierzchnie.
  • Zdobądź szczepionkę przeciw grypie i COVID-19.

Niektóre szpitale są bombardowane przez tzw. „potrójną epidemię”.

Zachęcamy do pomocy pracownikom służby zdrowia poprzez robienie wszystkiego, co możliwe, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tych chorób.

Zasoby RSV

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.