Wspaniały! Ponad 1000 € zniżki na ten 8K Smart TV

Wspaniały!  Ponad 1000 € zniżki na ten 8K Smart TV

Nie mamy każdego dnia Oferty takie jak taRzadko ją widujemy. Gdzie angielski dwór Bardzo poważnie potraktowali to oczekiwanie na Czarny piątek i obniżyli cenę tego Smart TV 8K z SAMSUNG. Będzie można go kupić z przedłużeniem 1200 euro zniżkinie do wiary!

Możemy niemal potwierdzić, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych telewizorów, jakie Samsung wprowadził na rynek. Czy ty Nowy telewizor Smart TV QLED 55 caliz procesorem 8K i Sztuczna inteligencja. Nie daj się zwieść jego rozmiarom, ponieważ zapewnia wysoką jakość obrazu, której nie znajdziesz na żadnym telewizorze o przekątnej 65 cali lub większej. To jedna z wiodących firm Samsunga w segmencie telewizorów i nigdy wcześniej nie była Cena £.

Jakby tego było mało, będziesz Zwrot 250 € z zakupem. I możesz się nawet bawić 200€ Dodatkowo, jeśli kupisz wzmacniacz razem. Rozważ zakup całego zestawu od razu, bo potem dostaniesz zniżkę, aby mieć wszystko Sprzęt komputerowy czego chcesz

Nie ma mocniejszych telewizorów niż ten

Zacznijmy od najbardziej imponującej rzeczy w tym telewizorze, której nie widać gołym okiem: to Uzdrowiciel. Ukrywanie się w kreatorze z technologią Matryca kwantowa 8K Lite, który współpracuje również ze sztuczną inteligencją. Co robi ta sztuczna inteligencja? Popraw rozdzielczość wszystkich zdjęć, niezależnie od pochodzenia. I upewnij się, że zawsze masz jakość 8K!

Do tego musimy dodać, że zawiera Najnowsza technologia Wewnątrz zawsze dostajesz to, co najlepsze zmienność Drobniejsze szczegóły. Ponadto ma HDR10 +, który ożywi kolory w telewizorze. To samo będzie w kinie, mimo komfortu przebywania w domu.

Oczywiście nie będzie żadnych odbić ani blasku, które mogłyby Ci przeszkadzać. The Mini LED Ukryty w tym ekranie jest w stanie odtworzyć więcej niż 1 miliard kolorów, wszystkie z jasnością Cię zaskoczą. I idziemy dalej! ponieważ to również Wydaje się Jest wysokiej jakości. Ma głośniki na górze, na dole i pośrodku, dzięki czemu Twój pokój jest całkowicie wypełniony muzyką i dialogami.

Kup ten Smart TV za mniej niż 1200 €

Punkt dodatkowy Niż ten telewizor jest jego właścicielem Centrum gier Samsung. Jest to serwer gier w chmurze, który pozwala grać do woli bez potrzeby korzystania z dodatkowej konsoli. Potrzebujesz tylko jednego Przesyłam Aby połączyć się ze swoim Smart TV i cieszyć się pełnią życia!

Jak widać, nie ma szczegółów, które mogłyby uciec od tego… SAMSUNG Z tym wspaniałym telewizorem. Jakość, siła i płynność, wszystko w ramach wykładnika. I zamiast około 3000 €, które normalnie kosztuje, możesz teraz je za to dostać 1599 euro. Pozwól sobie na kaprysy, na które czekałeś i zamień swój salon w kino Ten inteligentny telewizor.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *