Wszystkich Świętych: Cmentarze Światła i Kwiatów w Polsce

Krewni, szkoły, grupy i osoby gromadzone zwykle na cmentarzach w całej Polsce.Wszyscy święci'(Dzień Wszystkich Świętych), Święto katolickie W ramach przygotowań do 2 listopada Chór Niebiański jest pamiętany za wstawiennictwo za dusze. Dzień Zaduszny, Rodziny pamiętają swoich bliskich, którzy zmarli.

Pełna światła i kwiatów.

W przeciwieństwie do obchodów niektórych krajów zachodnich, „ciemność” podkreśla ciemność i zimno, porę roku, kiedy wszyscy święci i wszystkie dusze w Polsce idą upiększać groby bliskich i bliskich.

W 2021 roku zdobyli Niesamowite zdjęcia z drona Lub na poziomie gruntu Warszawa (stolica Polski) 1 listopada noc, z Groby Interesujące oparzenia.

Polacy zostawiają świece w każdym grobie, pamiętając o zmarłych i chcąc, aby wiecznie spoczywali w niebie.

To był dzień pamięci, szacunku i podziękowania Polegli żołnierze W czasie wojen, które nękały Polskę jak niektóre kraje w historii.

Ludzie składają hołd i modlą się do zmarłych wraz z falą kwiatów spoczywającą na grobach rzek, a wszystkie dusze obchodzą swoje święta w tym dniu.

W Polsce jest zwyczaj chodzić i modlić się za tych, którzy już się nie modlą, za tych, których rodzina umarła, lub za tych, których z innego powodu zapomniano.

W ostatnich dniach informowali, że miliony obywateli w Polsce kupiło świece.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *