Wszystkie kolory i święta cudownego popołudnia w Argentinos del Sud

Po południu, że Argentyńczycy z południa Nigdy nie zapomni, bo odeszła Mistrz piłki nożnej Mar del Plata Po raz pierwszy w swojej 91-letniej historii, z ekscytującą definicją rzutów karnych, na stadionie Estadio Jose Alberto Valle, domu wicemistrza, pozostało świętowanie i kolor. Kimberly.

Dzięki ekscytującej i żywej obecności fanów w kompleksie smokNie brakowało wiwatów i fajerwerków, aby uchwycić ramę świętowania i definicji po długim i zmieniającym się sezonie.

I bohater w końcu rozpoznał się rzutem karnym i tam bramkarz stał się bohaterem. Santiago Lally, Po wykonaniu trzech rzutów karnych i utrzymaniu strzału Alvesa, by Argentinos del Sud mógł krzyczeć mistrz po raz pierwszy w swojej historii.

Oczywiście w pierwszych minutach meczu kibice rozegrali swój mecz. od odwiedzających Rzuć wiele rolek papieru Nad obszarem bronionym przez bramkarza smok Gabriel Barocco, który odpowiedział krzykiem do sędziego Rojasa, aby przerwał mecz. Wśród osób, które pomogły w zdobyciu ogromnej ilości dokumentów, był sam prezes klubu Paso Avenue, Raul Cara.

Z drugiej strony z budynku nie chcieli zostać w tyle, ale nie wyrzucali papierów, ale piłka tenisowa który trafił w ręce policjantów.

Pierwszy sentyment nie trwał długo, gdy miejscowa Kimberley trafiła na tablicę wyników w 26. minucie po bramce przeciwko Thomasowi Molinati. zgiełk tłumu zielony i biały Którzy byli na Avenida Bologna, zostali skierowani na ławkę prowadzoną przez trenera Pablo Galiteello. Czy to jest dużo z tego, co wiem? Czuli się dwa razy bliżej mistrzostwa I siedemnasta gwiazda w ich długiej i pełnej sukcesów historii, która plasuje ich jako największych zwycięzców w lokalnej piłce nożnej.

Ale eksplozja radości na północy stoi na tle fanów Argentinos del Sud Osiągnął koniec pierwszego etapu Kiedy Agustín Bianchi strzelił z równego rzutu karnego i odłożył cały wynik na start.

W meczu uzupełniającym był jeden mecz mniej, a zwolnienie Guido Lucero pozostawiło Kimberly z gorszym człowiekiem pod nieobecność nieco ponad pół godziny. Podobnie Kimberly nie może skrzywdzić, a Argentinos nie może bardziej stresować mężczyzny i Wszystko doprowadziło do zdefiniowania kar.

Napięcie i emocje związane z każdą egzekucją były na porządku dziennym, a tym bardziej ze względu na to, jak dobrze zdefiniowane były kary, z rzutami ze słupka, barbarzyńskimi strzałami miotaczy i strzałami za bramką. Wreszcie dwunaste zdanie było ostatnim strzałem tego popołudnia i Laly powstrzymała go, by obudzić krzyki, radości, uściski i łzy Od kibiców, liderów, a także tych, którzy tworzą drużynę.

Mistrz Argentinos del Sud:

Tym samym, po długim sezonie, 28 listopada 2021 roku, powstała najważniejsza złota karta w 91-letniej historii klubu Mar del Plata, naznaczona niezwykłym poczuciem przynależności ze strony wszystkich, którzy ją tworzą. Nad Avenue Club… przełęcz.

Gdy trofeum zostało podniesione przez kapitana Bruno Catalani, długo oczekiwane i długo oczekiwane igrzyska olimpijskie na stadionie Jose Alberto Valle, na stadionie, który wkrótce wypełnił się kibicami i członkami rodzin piłkarzy. Aby uczcić komunię.

Zobacz więcej: Argentinos del Sud, mistrz Argentinos del Sud, mistrz piłki nożnej Argentinos del Sud, mistrz Argentinos del Sud z Futbol 2021, mistrz Ligi Argentyńskiej, Del Sud Marplatins, mistrz Argentinos del Sud po raz pierwszy, mistrz Argentinos del Sud, mistrzowie Argentyny Południowej, Mar del Plata, mistrz ligi 2021, South Argentines, mistrz Mar del Plata League, południowa Argentyna, harmonogram gazet Mar del Plata, gazeta Mar del Plata, gazety Mar del Plata, finał Pucharu 50-lecia , finał lokalnej piłki nożnej, finał krajowy Mar del Plata, finał Kimberley w Argentinos del Sud, finał ligi piłkarskiej Mar del Plata, finał 50. rundy, mecz ligowy Mar del Plata, mistrz ligi piłkarskiej Mar del Plata, Kimberley, liga piłkarska Marplatense, Mar Liga piłkarska del Plata, liga piłkarska Mar del Plata, Mar del Plata, wiadomości z Mar del Plata dzisiaj, najnowsze wiadomości z Mar del Plata, wiadomości, wiadomości z Mar del Plata dzisiaj, wiadomości z Mar del Plata, wiadomości z Mar del Plata , mecze ligi Mar del Plata, jakie są cyfrowe, wstecz d Lori Mar del Plata, najnowsze wieści z Mar del Plata, powrót ligi Mar del Plata, regiony ligi Mar del Plata

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *