Wszystkie szczegóły dotyczące Sangonomiya Kokomi

Deweloper Genshin Impact, miHoYo, wydała nowy zwiastun swojej najnowszej postaci, Divine Priestess of Watatsumi Island, która jest osadzona z modami wodnymi i użyciem katalizatora. Sangonomiya Kokumi. Najnowsza i najlepsza grywalna postać w Efekt Jinshin Dołączy do składu jako część nowego sztandaru postaci jutro, 21 września, a demo postaci oferuje jej najlepszy pokaz.

Zgodnie z oczekiwaniami grywalnej postaci z Efekt Jinshin Specjalizujemy się w Hydro,talent“umiejętności Sangonomiya Kokumi Jest to połączenie zadawania obrażeń od wody i leczenia sojuszników. Jej najpotężniejsza umiejętność, Wniebowstąpienie Nereidy, zadaje obrażenia od wody okolicznym wrogom, a następnie zwiększa obrażenia, które zadaje różnymi umiejętnościami i atakami w oparciu o jej maksymalne punkty zdrowia”świąteczne ubrania”.

Jego normalne i ładowane ataki, takie jak ten, leczą również pobliskich członków drużyny w oparciu o ich maksymalne HP, jednocześnie zwiększając odporność na obezwładnienie na czas trwania. Oprócz tego, głos angielskiego aktora Sangonomiya Kokumi Ona to Risa Mi, a jej japońska aktorka głosowa to Pamięć Suzuku.

nowy baner . Sangonomiya Kokumi Pokazuje nam, że jest 5-gwiazdkową postacią dostępną wyłącznie w wydarzeniu i będzie zawierał również 4-gwiazdkowe postacie Rosaria, Beidou i Xingqiu, takie jak te z poprawionymi współczynnikami wypadania. najnowsza aktualizacja . Efekt Jinshin , wersja 2.1,”Unoszący się świat w świetle księżyca“Już dostępny.

Aktualizacja doda łącznie i jak już ogłoszono, trzy nowe postacie: Raiden Shogun, Kokomi i Kujou Sara, a także nowe wyspy, nowe wydarzenia i nie tylko. Sam Genshin Impact jest obecnie dostępny za darmo na PlayStation 4, PlayStation 5, PC i urządzenia mobilne. Gra wideo zostanie docelowo wydana również na konsolę Nintendo Switch.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *