Wszystkiego najlepszego dzięki Google i jego punktom

Dzięki Blob Opera od Google możesz w zabawny i kreatywny sposób pogratulować swoim bliskim Bożego Narodzenia.

„Blob Opera” to chyba jeden z najśmieszniejszych wynalazków, jakie Google wymyślił w ostatnich latach. Eksperyment, opracowany z David Lee, pozwalać na Stwórz własną muzykę Po prostu dotykając i przeciągając cztery stworzenia, które Google nazywa „kroplami”, są w stanie tworzyć muzykę dzięki mocy nauczanie maszynowe.

W tym roku, kropki Przyjechali do domu na Święta, żeby każdemu dać szansę W zabawny i innowacyjny sposób pogratuluj swoim bliskim wakacji.

Dzięki „Blob Opera” od Google możesz w zabawny sposób pogratulować swoim bliskim Bożego Narodzenia.

Blobs Opera wraca na święta

Od czasu swojej premiery w zeszłym roku Blob Opera stała się jednym z najbardziej rozrywkowych doświadczeń/hobby, jakie stworzyła firma, ze względu na swoją oryginalność i niesamowite rezultaty.

Ci, którzy nigdy nie korzystali z Blob Opera, powinni wiedzieć, że to doświadczenie Łączy efekty dźwiękowe i nauczanie maszynoweKażdy może więc komponować własne piosenki operowe.

Aby uczcić Boże Narodzenie, Google dodał dodatkowo opcję: Śpiewaj kolędy dzięki kropki. Aby to zrobić, wystarczy Dostęp do strony Blob Opera . Na telefonie komórkowym lub komputerze dotknij Ikona playlisty w prawym dolnym rogui wybierz jedną z dostępnych kolęd.

Pomysły na gratulacje urodzinowe na WhatsApp za pomocą tekstu

automatycznie, kropki Zaczniemy śpiewać piosenkę, damy wybór Dodaj nasz osobisty akcent przesuwanie wszystkich kropki W górę, w dół, w lewo lub w prawo.

Poza tym, jeśli chcemy dzielić się kolędami z innymi ludźmi, po prostu musimy się bawić Przycisk udostępniania W lewym dolnym rogu wybierz aplikację do obsługi wiadomości, sieć społecznościową lub usługę, przez którą chcesz wysłać.

Powiązane tematy: przeglądarka google

Disney +. logo

Zasubskrybuj Disney+ za jedyne 8,99 €! subskrybować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *