Wszystko, co musisz wiedzieć, aby go kupić

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby go kupić

We wtorek rozpocznie się nowa faza sprzedaży biletów na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022: rozpoczynająca się o godzinie 12:00 czasu Doha (6:00 w Argentynie) i kończąca się 16 sierpnia o tej samej porze na stronie FIFA. Babcia to jest Sprzedaż biletów będzie organizowana na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” I to nie przez loterię, jak to było używane w pierwszych dwóch etapach.

„W przypadku dużego popytu zostanie wprowadzony system kolejkowy” FIFA powiedziała w oświadczeniu. Poinformowali również, że dostępne będą cztery kategorie cenowe, chociaż czwarta kategoria przeznaczona jest wyłącznie dla „mieszkańców Kataru”. Każdy kupujący może kupić maksymalnie sześć biletów na mecz i maksymalnie 60 biletów na całe zawody.

Stadion Al Thumama w Doha.

Według Federacji kierowanej przez Gianniego Infantino, Sprzedano już ponad 1,8 miliona biletów, a mówi się o „rekordowym” zamówieniu na 40 milionów: 17 mln w pierwszej fazie na sprzedaż i 23,5 w drugiej. Prawda jest taka Na wydarzenie dostępne są łącznie trzy miliony biletów, z czego dwa miliony zostaną sprzedane, a milion trafi do FIFA i jej sponsorów.

Popyt na bilety prowadzony przez Argentynę

Można to również ustalić w drugim etapie sprzedaży biletów, Według FIFA najwięcej wniosków napłynęło z Argentyny, Brazylii, Anglii, Francji, Meksyku, Kataru, Arabii Saudyjskiej i Stanów Zjednoczonych. Oznacza to, że reprezentacja Argentyny jest jednym z faworytów ze względu na imponujące wyniki, które ostatnio pokazali.

FIFA zaprezentowana Pięć meczów najbardziej poszukiwanych na bilety, a Argentyna znalazła się w pierwszej piątce: Po finale, który zawsze jest najbardziej pożądanym spotkaniem z ponad trzema milionami próśb, jest Mecz Argentyny z Meksykiem (ponad 2,5 mln), a następnie Argentyna i Arabia Saudyjska (ponad 1,4 mln). Na czwartym miejscu jest Anglia przeciwko Stanom Zjednoczonym (ponad 1,4 mln) i wreszcie konfrontacja między Argentyną a Polską z ponad milionem wniosków.

Planeta Zielona Karta

FIFA i ich Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata Zaangażowany w zmniejszenie i zrównoważenie wszystkich emisji dwutlenku węgla związanych z Mistrzostwami Świata, W tym emisje związane z podróżami od wszystkich posiadaczy biletów.

Przed turniejem FIFA zaprasza fanów do podniesienia „Zielonej Karty dla Planety”, aby podkreślić potrzebę ochrony środowiska. Zachęcamy ich do udostępnienia filmu wideo, w którym wspominają o działaniach, jakie podejmą w celu ochrony środowiska, a także proszą o to innych.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *