Wszystko o Dragon’s Dogma 2, długo oczekiwanej kontynuacji gry RPG firmy Capcom z ogromnym światem fantasy

Wszystko o Dragon’s Dogma 2, długo oczekiwanej kontynuacji gry RPG firmy Capcom z ogromnym światem fantasy

W 2012 roku jeden z RPG akcji Najbardziej magiczna gra, jaką widzieliśmy od tego czasu i jedna z najlepszych, jakie Capcom opracował w ciągu ostatnich 10 lat, podobnie jak Dragon’s Dogma. Od tego czasu wielu domagało się kontynuacji gry, co ostatecznie stało się oficjalne w zeszłym roku, kiedy ogłoszono Dragon’s Dogma II.

Oczekiwania są spełnione bardziej niż nadzieja, że ​​​​przynajmniej zachowa tę samą jakość co oryginalny tytuł i posunie się jeszcze dalej. Więc możesz zorientować się, co znajdziesz, postaramy się ci powiedzieć Wszystko, co wiemy o Dragon’s Dogma II Dotychczas.

Data wydania

Jedną z najważniejszych danych jest data premiery gry, ale na ten moment firma Capcom nie podała żadnych informacji na jej temat, więc Nie wiemy, czy przybędzie w tym roku, czy będzie musiał czekać do 2024 roku lub później. Jedyne, co mogliśmy zobaczyć do tej pory, to zwiastun rozgrywki, który został wyemitowany na PlayStation Showcase 2023.

Zaczynając od tej podstawy, ponieważ to, co do tej pory widzieliśmy w kontynuacji, jest niczym innym, jak najbardziej naturalną rzeczą jest myślenie, że trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku, coś, co wydarzy się w PS5, Xbox Series X/S i PC przez Steama.

Wiadomości rozwojowe

17 czerwca 2022 r. Capcom zorganizował konferencję, na której jednym z głównych wybuchów było ogłoszenie Dogmat Smoka 2 Aby elegancko uczcić dziesiątą rocznicę franczyzy. W tym czasie wskazano, że zespół deweloperski będzie się składał z weteranów, którzy brali udział w pierwszym Dogmat SmokaKtóry przekazuje bardzo dobre wrażenia.

Od tamtej pory tej kontynuacji całkowicie brakowało, aż do 24 maja, kiedy to pojawiła się na PlayStation Showcase 2023 wraz z pierwszym zwiastunem i szczegółami. Oczywiście brak wiadomości sugeruje, że rozwój ma jeszcze długą drogę do przebycia, chociaż potwierdzono jeden szczegół: Skorzystasz z silnika graficznego RE Engine Od Capcom, dzięki czemu jakość grafiki jest niesamowita, co widzieliśmy już między innymi w Devil May Cry 5 czy remake’u Resident Evil 2.

Pozew sądowy

Oferta Capcomu Kilka wskazówek dotyczących fabuły Do tego nowa przygoda fantasy, wokół której zaznaczył, że historia zaczyna się w podziemnym więzieniu, gdzie rozbrzmiewa głos smoka. Wśród ludzi i bestii narodzi się bohater, który musi wypełnić swoje przeznaczenie, takie jak pokonanie tego potężnego smoka i zdobycie w ten sposób tronu.

Ta majestatyczna istota jest uważana za symbol zniszczenia świata, będąc w stanie szybować w przestworzach i niszczyć wszystko swoimi skrzydłami i płomieniami, którymi może wysadzić wszystko na swojej drodze. Dla wielu jest prawdziwym koszmarem, choć dla innych bóstwem godnym czci.

Jeśli chodzi o bohatera, wybór, to ten, którego będziemy kontrolować i którego serce zostało skradzione przez smoka, a potem losy obu zostaną połączone. Pomimo faktu, że stracili tego niezbędnego członka na całe życie, ci bohaterowie nie umierają, ale nadal są ludźmi o niezwykłych mocach i zdolnościach.

Sposoby zabawy i gry

Z tego, co widać było w pierwszym zwiastunie Dogmat Smoka 2 Wygląda na to, że rozgrywka będzie bardzo podobna do poprzedniczki. To pozostawia nam RPG, w którym gracze mogą wydobyć swoją kreatywną stronę Użycie pionkówniektóre istoty z innego świata, których misją jest służenie Wybranym i których zachowanie jest całkowicie kontrolowane przez sztuczną inteligencję.

Sposób, aby nigdy nie czuć się samotnym i tym samym mieć możliwość stworzenia grupy bohaterów na podstawie naszych preferencji. Różne pionki będą reagowały na nasze działania w przypadku, gdy będziemy chcieli wybrać bardziej ofensywną lub odwrotnie bardziej strategiczną pozycję, mając możliwość atakowania z daleka i lepszego planowania ruchów.

W ten sposób maksymalnie trzech towarzyszy, których możemy nosić na raz, może używać mieczy, łuków, magii i tak dalej. Ponadto wśród nowości ujawniono, że będą Nowa rasa znana jako BeastrenKtóry ma wygląd podobny do potwora.

przyczepy

Miłośnicy gier RPG nie mogą tego przegapić Dogmat Smoka 2o której mamy nadzieję, że Capcom będzie nadal podawał więcej szczegółów bez konieczności czekania miesiącami na jej premierę, podczas gdy data jej premiery na PS5, Xbox Series X/S i PC pozostaje nieznana.

W ExtraLife | 34 najlepsze gry RPG na PC

W ExtraLife | 15 najlepszych gier MMORPG do przeżywania przygód z ludźmi z całego świata

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *