Wybierz Polskę. Euro 2021: Drużyna i statystyki

Wybierz Polskę, która Prowadzona przez najlepszego strzelca sezonu Bundesligi Roberta LewandowskiegoBędzie dążyć do prześcignięcia grupy E, którą dzieli ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją. Pierwszy mecz Polaków odbędzie się 14 czerwca ze Słowakami.

Ranking FIFA

Polska teraz Jest 21. wyborem w rankingach FIFA przez tysiąc 549,87 punktówA Spadek o dwa miejsca od ostatniej aktualizacji.

Według oficjalnej strony FIFA, Najlepszym miejscem, jakie Polska zajęła w swojej 100-letniej historii, był siódmy, w 2017 roku.

gracze do obejrzenia

Zdecydowanie najlepszy gracz w grze biało – czerwony To napastnik Robert Lewandowski, który pobił rekord Bundesligi Gerda Mullera, zdobywając najwięcej bramek w sezonie, zdobywając 41 bramek.

Wojciech Szczęsny: Głównym bramkarzem Polski jest bramkarz Juventusu, który nauczył się od Gianluigiego Buffona. Urodzony w Warszawie brał już udział w dwóch Mistrzostwach Europy, gdzie dotarł do ćwierćfinału.

Piotr Zełenski: 27-letni pomocnik jest jednym z kluczowych graczy Napoli, więc w towarzystwie swoich rodaków urodzony w Zubkovici Oleschi będzie starał się pozycjonować się jako kluczowy gracz w planie Paolo Sosy.

Robert Lewandowski: Bez wątpienia jest najwybitniejszym graczem w callu. W godnym pozazdroszczenia sezonie, w którym pobił rekord bramek w Bundeslidze, napastnik będzie w centrum uwagi przeciwników.

Dyrektor techniczny

Polsko-portugalska drużyna poprowadzi Paulo Sosę na Euro 2020. Portugalski strateg ma doświadczenie w zarządzaniu drużynami między innymi z Premier League (Queen Park Rangers i Leicester City), Serie A (Fiorentina) i Serie A (Girondans de Bordeaux).

Posty w Pucharze Europy

Polacy debiutowali w europejskich rozgrywkach do 2008 roku; Jednak podczas swojego drugiego zaangażowania w 2012 roku pozostawiali wiele do życzenia i trwało to do 2016 roku, kiedy udało im się wyjść z fazy grupowej.

W całości , biało – czerwony W swojej historii miała trzy posty w ramach Pucharu Europy.

tytuły Pucharu Europy

W 2021 r. po raz czwarty Polska będzie reprezentowana na Mistrzostwach Europy. podczas pierwszych dwóch występów, które nie przeszły fazy grupowej; Jednak w 2016 roku udało im się uregulować nawet ćwierć karyDla niego to jego najlepsza część.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *