Wybierz Polskę. Euro 2021: Drużyna i statystyki

Wybierz Polskę, która Prowadzona przez najlepszego strzelca sezonu Bundesligi Roberta LewandowskiegoBędzie dążyć do prześcignięcia grupy E, którą dzieli ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją. Pierwszy mecz Polaków odbędzie się 14 czerwca ze Słowakami.

Ranking FIFA

Polska teraz Jest 21. wyborem w rankingach FIFA przez tysiąc 549,87 punktówA Spadek o dwa miejsca od ostatniej aktualizacji.

Według oficjalnej strony FIFA, Najlepszym miejscem, jakie Polska zajęła w swojej 100-letniej historii, był siódmy, w 2017 roku.

gracze do obejrzenia

Zdecydowanie najlepszy gracz w grze biało – czerwony To napastnik Robert Lewandowski, który pobił rekord Bundesligi Gerda Mullera, zdobywając najwięcej bramek w sezonie, zdobywając 41 bramek.

Wojciech Szczęsny: Głównym bramkarzem Polski jest bramkarz Juventusu, który nauczył się od Gianluigiego Buffona. Urodzony w Warszawie brał już udział w dwóch Mistrzostwach Europy, gdzie dotarł do ćwierćfinału.

Piotr Zełenski: 27-letni pomocnik jest jednym z kluczowych graczy Napoli, więc w towarzystwie swoich rodaków urodzony w Zubkovici Oleschi będzie starał się pozycjonować się jako kluczowy gracz w planie Paolo Sosy.

Robert Lewandowski: Bez wątpienia jest najwybitniejszym graczem w callu. W godnym pozazdroszczenia sezonie, w którym pobił rekord bramek w Bundeslidze, napastnik będzie w centrum uwagi przeciwników.

Dyrektor techniczny

Polsko-portugalska drużyna poprowadzi Paulo Sosę na Euro 2020. Portugalski strateg ma doświadczenie w zarządzaniu drużynami między innymi z Premier League (Queen Park Rangers i Leicester City), Serie A (Fiorentina) i Serie A (Girondans de Bordeaux).

Posty w Pucharze Europy

Polacy debiutowali w europejskich rozgrywkach do 2008 roku; Jednak podczas swojego drugiego zaangażowania w 2012 roku pozostawiali wiele do życzenia i trwało to do 2016 roku, kiedy udało im się wyjść z fazy grupowej.

W całości , biało – czerwony W swojej historii miała trzy posty w ramach Pucharu Europy.

tytuły Pucharu Europy

W 2021 r. po raz czwarty Polska będzie reprezentowana na Mistrzostwach Europy. podczas pierwszych dwóch występów, które nie przeszły fazy grupowej; Jednak w 2016 roku udało im się uregulować nawet ćwierć karyDla niego to jego najlepsza część.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *