Wyboista droga do końca

Argentyna s Francja Mieli kilka obaw podczas Mistrzostwa Świata w Katarze. Jednak ich drużynowa hierarchia pojawiła się w samą porę, by podjąć niezbędne kroki w kierunku finału.

Niespodzianki po mundialu

Albiceleste miał akta Koszmar na wejściu: przegrał 1-2 do arabski Arabski w swojej pierwszej prezentacji. To był prawdziwy cios dla jego pewności siebie, ponieważ oznaczał koniec Niepokonany od 36 meczy. Zostawił nawet swoją ulubioną gazetę.

Ten sam Lionel Messi poznać go. „Od tego meczu wszyscy stali się finałami. Od samego początku zjedliśmy jedyny margines.”

Ale podkreślił również, że „w drużynie jest zaufanie” – zapytał Hobby „Wierz dalej”.

Przezwyciężyć pewne problemy Meksyk i przeciw Polska Ożywił stare duchy kopnięciem, które przegapił Messi. Ale doszedł do siebie i wygrał seta.

W 1/8 finału przeciwko Australiaprzekraczając bramki Messiego Juliana AlvarezaBohaterem był bramkarz Emiliana Martineza. Najbardziej zapamiętanym obrazem z tej gry była jego obrona w ostatniej chwili, która była warta uratowania 2-1.

Następnie w ćwierćfinale Argentyna wyrównała w ostatniej minucie i musiała przejść do rzutów karnych. druga, Martinez Wykonaj skok

W półfinale Depo nie był mistrzem, ale musiał wyjść na prowadzenie pożary w pierwszej pół godziny.

FrancjaZamiast tego żył w inny sposób koszmary. Faza grupowa była walką. Wygrali dwa pierwsze mecze i dzięki temu ostatniego dnia stworzyli zespół rezerwowy. Chociaż miało to na niego negatywny wpływ, ponieważ Tunezja Zachowaj trzy punkty.

W 1/8 finału również nie zaliczył żadnych problemów. został nałożony Polska do 3-1. Już w ćwierćfinale, przeciw Anglia, żył więcej niż panika. Najbardziej zapamiętany jest rzut karny, który się nie powiódł Harry’ego Kane’a Dziesięć minut przed końcem i był w stanie wysłać pojedynek na dogrywkę.

Clarence Seedorf (3822338)

Seedorf: „Gdyby istnieli bogowie futbolu, miło byłoby zobaczyć, jak Messi podnosi trofeum”

W tym meczu Francuzi zostali pokonani kilkoma paragrafami, a nawet przestali uważać się za niezwyciężonych. Ten sam Killian Mbappe Zniknął z tej gry.

W półfinale Francja poddała się cios Musisz zachować klucz po pięciu minutach. Ten gol pozwolił mu odwrócić losy spotkania Maroko Zrezygnował z postawy obronnej.

Więc Hugh płacz Musiał stać się postacią. Był jedynym, który spowodował, że Afrykanie nie malowali.

Cierniowa ścieżka Francji ma drugorzędną ścieżkę: urazy. Przez cały mundial ponosił straty.

Paula Pogby, N’Golo Kante i Presnela Kimpembe Musieli zostawić ostatnią listę płac przed wyjazdem. Karim Benzema i Christopher Nkunku wycofali się przed pojawieniem się, podczas gdy Lucas Hernandez, Dayot Upicano, Adrien Rabiot i Kingsley Coman zostali kontuzjowani podczas trasy. Niektórzy nie dostaną się do finału. Inne stały się wielką niewiadomą, na przykład potencjalny powrót Benzemy.