Wybuch COVID-19 w więzieniu hrabstwa Sacramento skłania do dochodzenia

Wybuch COVID-19 w więzieniu hrabstwa Sacramento skłania do dochodzenia

Urzędnicy ds. Zdrowia i zakładów karnych prowadzą dochodzenie w sprawie wybuchu COVID-19 w głównym więzieniu hrabstwa Sacramento i w ośrodku karnym Rio Cusomenes, a od piątku w głównym więzieniu Sacramento odnotowano 32 przypadki koronawirusa i 37 w ośrodku karnym Rio Cusomenes w Ełku Gaj. . Wybuch został potwierdzony w poniedziałek, zgodnie z oświadczeniem Zdrowia Publicznego Hrabstwa Sacramento. Urzędnicy stwierdzili, że wszystkie pozytywne przypadki epidemii pochodzą od więźniów i żaden członek personelu nie został zarażony. Sacramento County Public Health powiedział, że „wszystkie zidentyfikowane potwierdzone przypadki dotyczą osób nieszczepionych”. „Wszyscy więźniowie są zaszczepieni i edukowani o korzyściach ze szczepień” – dodano w oświadczeniu. Urzędnicy służby zdrowia hrabstwa Sacramento potwierdzili również, że więźniowie otrzymują zachęty finansowe, jeśli zdecydują się na szczepienie po zastrzyku. „Protokoły kwarantanny są na miejscu i prowadzone są szeroko zakrojone testy” – powiedziała w przygotowanym oświadczeniu specjalista ds. zdrowia publicznego hrabstwa Sacramento, dr Olivia Cassiri. Biuro szeryfa Sacramento odpowiedziało na wybuch epidemii, mówiąc: „Jest to problem z więźniami, którzy decydują się nie otrzymywać szczepień i tymi osobami, które decydują się nie przestrzegać protokołów bezpieczeństwa”. Urzędnicy ds. Zdrowia twierdzą, że trwa śledzenie kontaktów wraz z testami w obu obiektach, ponieważ władze pracują nad ustaleniem źródła epidemii. Zostań z KCRA 3, aby otrzymywać najnowsze informacje.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem i zakładami karnymi prowadzą dochodzenie w sprawie epidemii COVID-19 w głównym więzieniu hrabstwa Sacramento i centrum karnym Rio Cusomenes.

W piątek w głównym więzieniu w Sacramento odnotowano 32 przypadki koronawirusa i 37 przypadków w ośrodku poprawczym Rio Cusomnes w Elk Grove. Wybuch został potwierdzony w poniedziałek, zgodnie z oświadczeniem Zdrowia Publicznego Hrabstwa Sacramento.

Urzędnicy stwierdzili, że wszystkie pozytywne przypadki epidemii pochodzą od więźniów i żaden członek personelu nie został zarażony.

Sacramento County Public Health powiedział, że „wszystkie zidentyfikowane potwierdzone przypadki dotyczą osób nieszczepionych”.

„Wszyscy więźniowie są zaszczepieni i edukowani o korzyściach ze szczepień” – dodano w oświadczeniu.

Urzędnicy służby zdrowia hrabstwa Sacramento potwierdzili również, że więźniowie otrzymują zachęty finansowe, jeśli zdecydują się na szczepienie po zastrzyku.

„Protokoły kwarantanny są na miejscu i prowadzone są szeroko zakrojone testy” – powiedziała w przygotowanym oświadczeniu specjalista ds. zdrowia publicznego hrabstwa Sacramento, dr Olivia Cassiri.

Biuro szeryfa Sacramento odpowiedziało na wybuch epidemii, mówiąc: „Jest to problem z więźniami, którzy decydują się nie szczepić i tymi osobami, które decydują się nie przestrzegać protokołów bezpieczeństwa”.

Urzędnicy ds. Zdrowia twierdzą, że śledzenie kontaktów jest w toku wraz z testami w obu obiektach, ponieważ władze pracują nad zidentyfikowaniem źródła epidemii.

Zostań z KCRA 3, aby otrzymywać najnowsze informacje.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *