Wyciekła mapa GTA 6

Chociaż Rockstar nadal nie ogłosił oficjalnego komunikatu, Wycieki nigdy się nie kończą, I teraz Wyciekła mapa GTA 6A przynajmniej jego część. Ten wyciek jest zgodny z poprzednimi wyciekami. Nasz pierwszy rzut oka na rzekomą mapę GTA 6 otrzymaliśmy na początku 2020 roku. Składa się ona z dwóch zdjęć. Później nastąpił drugi wyciek, a mapa pasowała do poprzednich wycieków. A teraz pojawił się nowy wyciek mapy GTA 6.

Wygląda na to że Różne wycieki mapy GTA 6, Połączony i będzie częścią tego samego procesu tworzenia mapy. I chociaż najprawdopodobniej są fałszywe, są imponująco fałszywe. Jednak ze względu na oficjalne puste informacje otrzymane z gry, tego rodzaju domniemane przecieki mają na celu poinformowanie nas o przyszłości gry.

Fan tworzy zwiastun GTA VI w Vice City

Wyciekła mapa GTA 6

Pierwsze zdjęcie, które zapoczątkowało tę serię przecieków z mapy GTA 6, pokazało rozległy obszar lądu, uzupełniony o kilka rzekomych wysp. Według innych wcześniejszych przecieków, Duża mapa może być Vice City I okolice, podczas gdy mniejsze wyspy to kilka wysp na Karaibach. Jednak gdy wyciekła duża mapa, połowa z niej była niekompletna. Ten nowy wyciek wypełnia tę niepełną połowę.

Ogłaszamy nową subskrypcję Xbox Game Pass

Nie ujawnia zbyt wiele, ale po połączeniu różnych przecieków ujawnia trzy duże bloki lądowe z więcej niż jednym dużym miastem i różnymi mniejszymi wyspami. To jest Lista każdego z tych przecieków z mapy GTA 6:

Wiele przecieków, zarówno niezawodnych, jak i zawodnych, ma centralną lokalizację gry w Vice City, fikcyjnej wersji serii w Miami. Jednak była pewna różnica zdań co do pozostałej części mapy w grze. Niektórzy twierdzą, że mapa GTA 6 jest wzbogacona o różne wyspy karaibskie. Inni twierdzą, że drugą centralną lokalizacją gry jest Ameryka Południowa, podczas gdy niektórzy twierdzą, że mapa będzie zawierać kilka amerykańskich miast. Te obrazy wydają się być zasługą gry, której akcja toczy się w Vice City i na Karaibach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *