Wyciekły obrazy OnePlus Nord N20 5G wraz z niektórymi specyfikacjami technicznymi

Udało im się zobaczyć kilka nowych renderingów kolejnego telefonu marki i wygląda na to, że zamierzają wybrać nową lokalizację dla kamer. Nowe funkcje tego nowego urządzenia zostały ujawnione dzięki przeciekom.

Wygląda na to że Przygotowanie OnePlus Nord N20 5Gkto będzie następcą OnePlus Nord N10 z zeszłego roku. Jego celem będzie zaprezentowanie telefonu ze średniej półki, który dzięki przeciekowi zawiera teraz również obrazy, które pokazują nam, jak będzie wyglądać urządzenie.

z 91mobiles, we współpracy z OnLeaks (aka Steve Hemmerstoffer), możemy cieszyć się tym, jak będzie wyglądał OnePlus Nord N20 5G.

Ten nowy telefon ma wygląd daleki od swojego poprzednika. Wygląda bardziej jak na niektórych iPhone’achZ płaską ramką i ściętymi krawędziami otaczającymi ekran. Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie ekranu, a karta SIM i głośność po lewej.

OnePlus Nord N20 5G
Wymiary 159,8 x 73,1 x 7,7 mm
Monitor 6.43 cala AMOLED
Uzdrowiciel Lwia paszcza 695 5G SoC
przednia kamera 16 megapikseli
tylne kamery 48 megapikseli | 2 megapiksele | 2 megapiksele
Dodatki Ekranowy czujnik odcisków palców

ten Gniazdo audio będzie miało 3,5 mm, użyj USB typu C i będzie miało dwa mikrofony: dół obok kratki głośnika ; I doskonała redukcja szumów.

Będzie płaski ekran (Chciałbym odłożyć zakrzywiony ekran do innych modeli marki) oraz mały aparat w górnym rogu Zdjęcia osobiste I jeszcze trzy inne obiektywy z tyłu.

Te tylne kamery są podzielone na trzy czujniki: Aparat główny 48 MP, obiektyw 2 MP i trzeci czujnik o tej samej pojemności. Twój aparat Przód będzie miał 16 megapikseli, aby prowadzić rozmowy wideo oprócz Zdjęcia osobiste.

Towarzyszy mu lampa błyskowa LED Na środku tyłu logo marki. Widzimy, że istnieje ciemniejszy kolor, który sprawia, że ​​jego charakterystyczny kolor wyróżnia się jaśniejszym kolorem.

Będzie miał wymiary 159,8 x 73,1 x 7,7 mm, gdzie zmieści się Ekran 6.43 cala Z większym skosem na dole po obu stronach.

bardzo Będzie miał wbudowany czytnik linii papilarnych, który będzie AMOLED. Jego moc uzyskasz z niedawno wprowadzonego procesora Qualcomm Snapdragon 695 5G.

Ze źródła wiadomości mówi się Te oferty mogą również dotyczyć OnePlus Nord CE2 5G. Musisz więc ostrożnie podchodzić do tych informacji.

nowa partia Niedrogie telefony Marka OnePlus nadchodzi. Nie mamy więcej szczegółów ani dokładnych dat, ale jeśli te zdjęcia wyjdą, nie zostanie im wiele.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *