Wyjątkowy (i luksusowy) prezent dla reprezentacji Arabii Saudyjskiej po zwycięstwie nad Argentyną

za Zwycięstwo Arabii Saudyjskiej W zeszły wtorek przeciwko wspaniałej Argentynie kraj ten otrzymał święto narodowe, aby uczcić ich wielkie osiągnięcie. Mój cel Al-Shehri i Al-Dosari zatrząsł całym krajem, który zaczął się od nazwy Kopciuszek z grupy.

Jeśli kraj początkowo otrzymał wakacje, tym razem beneficjentami byli gracze. Według Haryan Metro, w prezencie za to wielkie osiągnięcie, książę Mohammed bin Salman Al Saud nagrodził każdego gracza Rolls-Royce Phantomem. Świetna motywacja również do tego, by w sobotę zmierzyć się z decydującym meczem z Polską.

Samochód jest wyceniony na około 480 000 euro, będąc modelem duch Flagowy produkt marki Rolls-Royce’a. Jeśli podwoimy cenę każdego z członków zespołu, nie będzie nic „taniego” niż zwycięstwo Prince’a nad Argentyną.

Luksusowy Rolls-Royce Phantom, który otrzyma każdy zawodnik reprezentacji Arabii Saudyjskiej na zwycięstwo z Argentyną

Obrazy Getty’ego

Zawodnicy i Saudyjczycy nie byli jedynymi, którzy skorzystali na zwycięstwie islamskiej drużyny. Pozostali zwycięzcy to ci, którzy postawili na zwycięstwo Arabii Saudyjskiej, zwłaszcza po zwycięstwie Argentyny 1:0, ponieważ stawka została wypłacona 31 razy. Innymi słowy, postawienie tylko 1 euro w tamtym czasie dałoby wygraną 31. Coś, co wydawało się niemożliwe, zostało osiągnięte, a ci, którzy postawili na Arabów, byli mile zaskoczeni.

przemawianie motywacyjne Od trenera Hervé Renarda, podczas przerwy zmusił ich do pójścia na całość w meczu, który wyglądał na zmarnowany z karą Messiego w 10. minucie i po zmarnowanych klarownych okazjach dla drużyny Albiceleste. Green Hawks dali z siebie wszystko i osiągnęli wyczyn, o którym wciąż się mówi.

Arabia Saudyjska musi wygrać, aby się zakwalifikować

Arabia Saudyjska prowadzi obecnie w grupie C z 3 punktami, następnie Meksyk i Polska z 1 punktem, a Argentyna jest na ostatnim miejscu z 0. Pozostały dwie rundy, aby zobaczyć, kto zakwalifikuje się do następnej rundy, jeśli Arabia Saudyjska zdoła zdobyć jeden punkt. Więcej zwycięstw (z Polską w sobotę) zostanie uszeregowanych matematycznie.

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.