Wyjmij to, Kong In – gazeta Navary

W zamian za stratę spowodowaną kontuzją Japończyka Kubo oferowany jest podpis koreańskiej Majorki w Walencji.

miW przededniu popołudniowego meczu z Osasuną tytułowa gra słów podobna do wydarzeń z Diario de Mallorca bada sytuację dwóch zawodników z lokalnej drużyny, Japończyka Takfusy Kubo i Koreańczyka Konga w Lee. Po kontuzji Japończyków, gwiazda przejęcia w tym sezonie, główna rola przypada Koreańczykom.

Majorka znalazła klejnot w Kongu w południowokoreańskim Lee, jedynego strzelca gola po ciężkiej porażce (6:1) z Realem Madryt na Bernabeu. 20-letni Azjata jest jedynym pozytywnym odniesieniem do szczęśliwej nocy.

W niektórych przypadkach piłkarz może pochwalić się swoim talentem w zaledwie 90 minut i na tak dużej scenie, ale Lee zrobił to, pokazując swój pierwszy występ w pierwszym rzędzie.

Pomocnik, który trenował w kamieniołomie Walencji od dziesięciu lat, podpisał cztery sezony z klubem Mallorca, z którym przyjechał z listem niepodległościowym, mówiąc, że drużyna Che popełniła duży błąd, pozwalając mu odejść na zewnątrz. Tylne drzwi.

Na arenie międzynarodowej, z Koreą Południową i świecącą gwiazdą w swoim kraju, cała sława mediów Balearów zmonopolizowała po jego wystawie w World Football Temple, takim jak Bernabeu. W 2019 roku Kong-in Lee zdobył Złotą Piłkę 2019 na Mistrzostwach Świata U-20 w Polsce, gdzie dotarł do finału, który zakończył się porażką 3:1 z Ukrainą. W wieku 18 lat zadebiutował w drużynie Che w Liga Mistrzów Nie liczył zbytnio na ówczesnego trenera Walencji z Albertem Celetsem i Xavim Gracią na czele drużyny Walencji.

Jego jazda, skakanie i nienaganna lewa stopa przeciwko Thibautowi Courtoisowi, jego milimetr pomocy i sukces gry tworzą marzenie o Majorganie bez ikony noszonej przez Vermilion na placach zabaw od czasów Kamerunu Samuela Eto’o. Lub.

Lee był najlepszym i jedynym głównym argumentem w hiszpańskiej stolicy, zanim Japończycy mieli 20 lat i pożyczyli je z Madrytu, który nazwał „azjatyckim związkiem Majorki”. Pierwsza sekcja.

Kontuzja Kubo pozwoli Kongowi w Lee pojawić się na początku meczu dzisiejszego popołudnia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *