Występ włoskiej legendy zabrał Polskę na mundial

Po niespodziewanym wyjeździe Paulo Sousa kto wybiera? Polska Przejąć flaming z Brazyliiwschodnioeuropejczycy szukają trenera na czas, bo za nieco ponad dwa miesiące, w marcu, będą musieli rozegrać rewanż, by dostać się do czołówki. Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. I w tym, jak wspomniałem Bitbolzaproponowano im włoską legendę „bezrobotni”: Andrea Pirlo.

Tak, były gracz w Pochowaći AC Mediolan s Juventus A że do Juventusu wchodzą tylko na rok, teraz chce wrócić na ławkę i widzi w tym złotą szansę Polska, który w tej chwili ma jedną z najlepszych gwiazd na świecie: Robert Lewandowski.

Według As de Espaa „Włoch nie czekał i to on podniósł słuchawkę, aby powiadomić go o swojej obecności”. Pozostaje do zobaczenia odpowiedź Polska. Statystyki tak mówią Pirlo W 52 meczach wygrał 34 mecze, zremisował 10 i przegrał 8. Tylko tytuły Pirlo Do tej pory oni Puchar Włoch i Superpuchar, zarówno z Juventus.

Pirlo chce kolejnej szansy, tym razem w reprezentacji.

Zobacz: Prezydent UEFA burzył ideę Mistrzostw Świata co dwa lata

Pomysł channelingu Lewandowskiego odwołuje się do włoskiej legendy.

Zobacz: Depay usunął ze swojego Instagrama wszystko, co związane z Barceloną

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.