Wywiady z Gaudio, emirem Kataru i „Tano” Angelicim

Mauricio Macri Śledź każdy mecz argentyńskiej drużyny. Katar przybył 21 listopada. 22 grudnia wziął udział w pierwszym meczu Argentyny z Arabią Saudyjską. 26-go był w Lusail na meczu Lionela Scaloniego z reprezentacją Meksyku. Były prezydent jest w Doha jako prezes Fundacji FIFA, miejsce uzgodnione w rękach prezesa Światowej Piłki Nożnej, Gianniego Infantina.

Dziś, przed decydującym meczem z reprezentacją Argentyny, Macri był w fazie play-off Gastona GaudioJest swego rodzaju argentyńskim „ambasadorem” w Katarze: od lat związany z rządem emira Tamim bin Hamad. Był łącznikiem między Katarem a prezydentem Macri w celu podpisania szeregu umów handlowych. Nic więc dziwnego, że dziś Gaudio zabrał go na spotkanie z księciem.

Gaudio ma własne relacje z Macri, a także ze światem Boca. Qatar Airways, które zostało założone w latach 90. przez katarską rodzinę królewską i dziś jest jedną z największych firm na świecie, podpisało w 2018 roku umowę z argentyńskim klubem na bycie głównym sponsorem koszulki za 7 mln dolarów rocznie. . Wpływ Gaudio był decydujący dla podpisania tej umowy, która została podpisana podczas administracji Zgromadzenia Sądownictwa Macri, Daniel Angelesi.

Mauricio Macri był na meczu Argentyna-Polska na stadionie 974Hannibala Greka

I choć linie lotnicze najpierw opuściły kraj, a potem Boca w wyniku epidemii, niektórzy twierdzą, że Angelici grał w karty, żeby Arabowie nie odnowili kontraktu z nowym zarządem, w którym jest jego wrogiem. Juana Romana Riquelme W 2020 objął stanowisko Wiceprezesa Fundacji. Nic więc dziwnego, że Gaudio i Macri spotkali się dzisiaj z „Tano”.

Podobnie jak Angelici w meczu z Meksykiem. LA NACION znalazł go przy wejściu na stadion, gdy robił zdjęcia z argentyńskimi kibicami.

Tymczasem Macri i Emir podzielają fanatyzm piłkarski. Katarski klub kupił Paris Saint-Germain i zainwestował, jak opublikował La Nation, 200 000 milionów dolarów, aby mundial wydawał się niemożliwy, w kraju dalekim od mocarstw zachodnich i serca sportu, z zaangażowaniem w budowę nowej sieci metra , budynki, wspaniałe stadiony, budynki i autostrady.

Macri przybył na stadion, aby obejrzeć mecz reprezentacji Polski z córką Antonią i żoną Julianą Awadą. Był tam również jego prawnik Alejandro Pérez Chada.

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.