Wyznanie Messiego po jego upadku w finale Brazylii 2014 i że nie spodziewa się, że powtórzy się w Katarze

Lionel Messi ma jasny cel na koniec roku: wygrać Puchar Świata w Katarze 2022, nie jest jedynym, który tego chce, ponieważ on i jego koledzy z drużyny będą walczyć, podobnie jak pozostałe 31 drużyn zakwalifikowanych do imprezy. Do ukoronowania 20 listopada.

Ale Argentyński napastnik Ma też nadzieję, że duchy, które tak go dręczyły, nie powrócą po mundialu 2014 w Brazylii, w którym drużyna Albiceleste dotarła do finału i przegrała z Niemcami 1:0.

bez spania

Po wpadnięciu w ręce Niemców Messi stanął przed poważnymi problemami związanymi z bolesną porażką. Zostało to docenione przez jego byłego przedstawiciela Infobae Fabiana Soldiniego.

„Kiedy byłem w jego domu, po 10 latach niewidzenia go, powiedział do mnie: „Fabi, minął rok, odkąd obudziłem się w nocy myśląc o finale (z Niemcami) w Brazylii. Nie mogę spać.” Soldini powiedział: „Zapewniam cię. Stawia go na głowie”.

Spotkali się wkrótce po tym, jak Argentyna przegrała finał Copa America 2015 w rzutach karnych z Chile.

„To jego miłość. Jego miłością jest drużyna narodowa. To nie Barcelona ani Newell… Jego miłość do drużyny narodowej. Jego wielką miłością jest drużyna narodowa. Bardzo mnie ucieszył, kiedy został mistrzem, ponieważ wiem wszystko, co on cierpiał wszystko, przez co przeszedł. Wszystko, co zabił tutaj, a zwłaszcza tutaj, jeśli wiesz o nim.. jest kontuzjowany w drużynie narodowej.. jest chory.. przychodzi.. przychodzi.. „.

Messi: Czekam na dobry Puchar Świata

Argentyna jest częścią grupy C na Mistrzostwach Świata. Dzieli to pole z Meksykiem, Polską i Arabią Saudyjską. Na papierze albiceleste powinna być w następnej rundzie; Jednak gra będzie miała ostatnie słowo.

Soldini był optymistyczny o tym, jak widzi Messiego przeciwko Katarze: „Widzę go bardzo dojrzałego i bardzo spokojnego. Widzę go bardzo blisko grupy. Mam nadzieję, że zakończy mecz, myślę, że zasługuje na to w wyścigu, który zrobił. ”, zamknął.

Główne źródło wiadomości: Marka

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.