Wyznanie polskiego piłkarza o Kylianie Mbappe: „Spalił mi nogę, to najszybsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem” | piłka nożna | Sporty

Wyznanie polskiego piłkarza o Kylianie Mbappe: „Spalił mi nogę, to najszybsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem” |  piłka nożna |  Sporty

Matti Cash, zawodnik reprezentacji Polski w piłce nożnej, opowiedział, jak się czuł w pojedynku z Francuzem Kylianem Mbappe, w 1/8 finału meczu Brazylii. Mistrzostwa Świata w Katarze Zostało to zakwestionowane w niedzielę w niektórych danych zebranych przez gazetę opiekun.

Tabela pozycji grup Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Polski obrońca został udokumentowany, gdy były obrońca próbował zatrzymać Francuza, ale niewiele mógł zrobić. „Spędziłem popołudnie oglądając jego filmy i wiedziałem, że to będzie trudny test, ale kiedy dostaje piłkę, zatrzymuje się i porusza, To najszybszy, jaki kiedykolwiek widziałem„.

Kalendarz, daty i rozkłady Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Cash wyjaśnił różnicę między oglądaniem Francuza na wideo a pokazem na żywo: „W prawdziwym życiu pali mnie w nogi, to jest różnica. To duża różnica. Kiedy cię podnosi i rusza, robi to naprawdę dobrze. Brałem z nim udział w kilku wyścigach i poszło naprawdę dobrze. Patrzysz przez ramię, a on tam jest”.

Statystyki, tabele, mecze i wyniki Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Po tym, jak Francja pokonała Polskę (3:1), Mbappe zmierzy się teraz z Anglią w ćwierćfinale.

Dzisiejsze mecze Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Cash, który gra w angielskim klubie Aston Villa i współpracował z Jackiem Grealishem i Declanem Rice, wierzy, że ludzie Garetha Southgate’a mogą powstrzymać francuską gwiazdę. „Nie potrzebują rady. Mają Kyle’a Walkera, który może grać na prawej obronie i może być tak szybki jak Mbappe. Wie, że Mbappe jest niesamowity, Ale Kyle jest najlepszym prawym obrońcą w Anglii. Więc jeśli ktoś ma powstrzymać Mbappe, Kyle jest tym facetem, który go powstrzyma. ”(D)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *