Wzrost epidemii wymaga wyjątkowych środków w wielu krajach

ten Wzrost infekcji Govt-19, jest szczególnie ważny w niektórych krajach i Rekord sięga nawet statystyk, zaczynają brać Wyjątkowe zajęcia. Podobna sytuacja ma miejsce w Rosji, gdzie prezydent Władimir Putin zapowiedział tygodniowy płatny urlop dla ludzi, próbując powstrzymać apogeum nowej fali.

W krajach takich jak Polska mówi się o „epidemii” czy w Rumunii, gdzie przywrócono nocną godzinę policyjną. Tymczasem w Wielkiej Brytanii, pomimo wzrostu zachorowań, decydują się na utrzymanie dotychczasowej działalności i nie korzystają z żadnego „Planu B”.

Putin daje Święta, aby powstrzymać postęp pandemii

Oficerowie Rosja w środę ogłosiła nową dzienną maksymalną liczbę ofiar śmiertelnych z powodu koronawirusa z ponad 1025 zgonami, liczba wyższa niż we wtorek, w obliczu poważnych recesji w ostatnich tygodniach Ponad 34 000 spraw w ostatnim dniu.

Narodowe Centrum Operacyjne ds. walki z koronawirusem zgłosiło 34 073 zakażenia i 1028 zgonów w ciągu ostatnich 24 godzin. Łączne liczby to 8 094 825 i 226 353Odpowiednio od początku infekcji.

Rosja potwierdziła po raz pierwszy ponad tysiąc zgonów dziennie z powodu Govt-19 we wtorek i środę. Ponadto, Ponad 34 000 pozytywów zostało dodanych po raz pierwszy od kilku dni w zeszłym tygodniu.

Kapitał, Moskwa po raz kolejny jest miastem o największej liczbie zachorowań i zgonów, z odpowiednio 5847 i 76. Według agencji informacyjnej Sputnik w Petersburgu odnotowano 3274 infekcje i 62 zgony. Ze swojej strony obwód moskiewski zgłosił 2590 przypadków pozytywnych, a Niżny Nowogród potwierdził 40 zgonów.

ten Burmistrz Moskwy Siergiej Sofian ogłosił we wtorek ponowne wprowadzenie obowiązkowych szczepionek dla pracowników sektora telekomunikacyjnego i usługowego.Osoby starsze i przewlekle chore powinny być sparaliżowane w swoich domach.

Prezydent Rosji, który stanął w obliczu tej sytuacji, Władimir Putin zarządził świąteczny tydzień od 30 października, który będzie używany na najbardziej dotkniętych obszarach od 23 października..

„Ważne jest, aby zmniejszyć szczyt nowej fali epidemii. Dni wolne od pracy od 30 października do 7 listopada chronią wynagrodzeniePutin powiedział na wirtualnym spotkaniu z członkami rządu, że jeśli epidemia będzie się utrzymywać, prezydent to zwróci uwagę. Zbadam możliwość przedłużenia tego środka poza 7 listopada.

Polskie ostrzeżenie o „wybuchu fantomowym”

ten Minister Zdrowia RP Adam Nidzeilsky, powiedział w środę Liczba nowych infekcji wola wzrosła o 100% od ostatniego tygodnia, opisał jako wymuszoną „wybuch epidemii” „Podejmij drastyczne działania”.

– Ta sytuacja, jeśli się utrzyma, zakłóci nasze prognozy – powiedział minister, dodając, że otrzymali certyfikat jeszcze tego samego dnia. 5559 nowych infekcji i 75 zgonów w ciągu ostatnich 24 godzin.

Według Nidzilskiego odtąd „Policja powinna po prostu nakładać grzywny bez nagany Dla obywateli, którzy nie przestrzegają przepisów. „

Minister określił sytuację jako: „Wielkie ostrzeżenie, czerwone światło, które mówi nam, że to zbyt poważne”. A z prawie 25 000 ograniczeń nałożonych niedawno przez władze drogowe, 1200 zostało ukaranych grzywną.

Z tzw Mobilne stanowiska szczepień ustawione w „Białe soboty” W małych miejscowościach na wsi zwyczajowo obserwuje się, jak Pracownicy służby zdrowia i obiekty otrzymują ochronę policyjną w związku z atakamiOralne i fizyczne grup szczepień.

ten Kampania szczepień To już kilka miesięcy w Polsce Tylko stagnacja i 52% biegunów jest w pełnej formie Szczepionka rządowa.

Rumunia Niezapowiedziana noc Remain Touch nie została ogłoszona

ten Prezydent Rumunii, Kluas Ihannis, opisał dzisiejszą sytuację na Bałkanach „Katastrofa”, ponad 570 zgonów w ciągu 24 godzinWskaźnik szczepień nie przekroczył jeszcze 30% populacji. “Tu w Rumunii Prawdziwa katastrofa wybucha każdego dnia z setkami zgonówPrezydent ostrzegł.

Władze rumuńskie nałożą Godziny policyjne w całym kraju od przyszłego poniedziałku dotkną osoby, które nie zostały wydane na wyłączność. Rząd rumuński, z wyjątkiem osób niezaszczepionych, jeździ nocą Szkoły i instytucje będą zamknięte przez dwa tygodnie Najpierw poniedziałek.

ten Zakaz wchodzenia w nieistotne biznesy Dotyczy to już osób, które nie zostały zaszczepione na obszarach wysokiego ryzyka.

Ogłoszenie prezydenta przychodzi dzień później Rumunia pobiła we wtorek nowy rekord zgonów z powodu COVID, odnotowując 574 zgony w ciągu ostatnich 24 godzin, prawie połowę z 1214 zgonów jednocześnie w Unii Europejskiej. (UE).

Z Mniej niż 30% zaszczepionej populacjiRumunia ma większą obecność niż Bułgaria Kraj ma najmniejszą liczbę pojedynczych szczepionek w Unii Europejskiej.

Siła czwartej fali w Rumunii zmusiła rząd Przestań być niepotrzebnie hospitalizowany, Aby pomieścić pacjentów z ostrym wolem w klinikach.

Wielka Brytania rości sobie prawo do „planu B”.

ten Rząd brytyjski nie planuje teraz nazywać go „planem B”. – Obejmuje wymóg noszenia masek i używania paszportów szczepionek – Aby poradzić sobie ze wzrostem codziennej infekcji Govt-19 w Wielkiej Brytanii w obliczu zimy, wyjaśnił w środę rzecznik Downing Street.

To oficjalne źródło wskazało, że będą nadal monitorować Najnowsze dane zostały zaktualizowane przez brytyjskie Ministerstwo Zdrowia, które od kilku dni nie spadły poniżej 40 tys.,Podkreślając liczbę Przyjęcia do szpitali i zgony z powodu wirusa są teraz „znacznie niższe” Niż początek roku.

Według najnowszych oficjalnych danych – wczoraj we wtorek, Wielka Brytania została obliczona w ciągu ostatnich 24 godzin 43 738 nowych infekcji i 223 więcej zgonów z powodu koronawirusa, Najwyższa dzienna liczba po marcu.

„B” lub plan awaryjny przygotowany przez konserwatywny rząd Uwzględnia wymagania, takie jak noszenie maski, skierowanie do telepracy i ubieganie się o paszporty szczepień, które umożliwiają wejście do klubów nocnych w Wielkiej Brytanii i innych instytucji. Zatłoczony.

Dalej Federacja Zdrowia Publicznego, Reprezentując organizacje służby zdrowia, wezwał dziś dyrektora do natychmiastowego wdrożenia tej strategii awaryjnej.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *