Wzruszająca niespodzianka spotkała De Paula przed meczem z Polską

Wzruszająca niespodzianka spotkała De Paula przed meczem z Polską

Przed decydującym meczem pomiędzy Argentyna i Polska w Mistrzostwa Świata w Katarze 2022i Rodrigo DePaul Nieoczekiwana niespodzianka w połowie koncentracji na Qatar National University. Jego rodzina uczestniczyła w treningu reprezentacji Argentyny z flagami i koszulkami Specjalny prezent dla numeru 7.

To pierwszy mundial robić siku Graj, a przedtem emocje są zrozumiałe jego rodzinne zamieszaniektórzy mogli zobaczyć, jak ich bliscy osiągają jedno z najwyższych odznaczeń w sporcie narodowym, Reprezentuj swój kraj w koszulce Albiceleste. Mimo wysokich temperatur, Jego matką jest Monica, a brat Guido jest ciotką i jego kuzyn byli pod ręką, aby wysłać pomocnikowi wszelkie oznaki sympatii.

Rodrigo de Paul trenuje reprezentację Argentyny na Uniwersytecie Katarskim
Hannibal Greco – Naród

W zapisanym sądzie, że Lionela Scaloniego Na trening wybrał reprezentację Argentynyi Rodzina DePaulów Podnoszenie flagi przed jego dziadkiem, Osvaldo Ferrarottim, który zmarł w 2009 roku i odegrał bardzo ważną rolę w rozwoju zawodowym piłkarza. Tymczasem obok zdjęcia można przeczytać podpis: „On jest z nieba i zawsze jesteśmy z wami”. To wyjaśnia, dlaczego za każdym razem, gdy piłkarz, przyjaciel Tiniego Stoessela, strzela gola, wskazuje na niego.

W czasie, gdy wsparcie rodziny było niezbędne dla graczy w składzie prowadzonym przez Scaloniego, De Paula zaskoczyła tak duża niespodzianka. Choć tę samą flagę pokazywali już wcześniej bliscy pomocnika, w pierwszym meczu Argentyny z Arabią Saudyjską, tym razem była to zachęta i pokazanie, że Osvaldo jest zawsze przy nich.

Rodzina Rodrigo De Paula zaskoczyła go przed meczem z Polską
Rodzina Rodrigo De Paula zaskoczyła go przed meczem z Polską(Źródło: Instagram)

Osvaldo był tym, który się nim opiekował Rodrigo de Paul Kiedy jej mama Monika musiała wyjść do pracy. Przez dwa lata z rzędu dziadek pomocnika został jego ojcem. Było gdzie Otrzymaj podstawowe wsparcie Aby spełnić swoje marzenie od podstaw gdzie Towarzyszyłem mu na treningu w Belgrano de Sarandí Social and Sports Club przy piechocie, a następnie w Racing Club na jedenastym boisku.

Pamiętając Rodrigo de Paul do jego dziadka Osvaldo
Pamiętając Rodrigo de Paul do jego dziadka Osvaldo(Źródło: Instagram/rodrigodepaul)

Niestety, Osvaldo zmarł w 2009 roku, cztery lata przed tym, jak pomocnik ostatecznie wszedł do najwyższej klasy wyścigowej. „Przykładem do naśladowania jest mój dziadekUmarł, gdy byłem chłopcem, ale to on towarzyszył mi na treningach, praktycznie z nim mieszkałem. Cały czas byliśmy razem i bardzo go podziwiałem, zawsze miał tyle siły, żeby robić wszystko, to było tak, jakby wszystko działo się wokół mnie, a moja rodzina zawsze miała odpowiedź. DePaul w wywiadzie.

„To on mi towarzyszył i prowadził mnie przez ten proces, który przeszedłem, aż zostałem zawodnikiem. Później już w życiu nie mógł mi towarzyszyć, ale Zostawił mi dziedzictwo, któremu musisz stawić czoła w tarapatach. I w życiu zawsze z uśmiechem i pozytywną energią, i żeby wszystko było lekcją – dodał de Paul, który obecnie wygrywa w Atletico Madrid.

Naród

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *