Xamascada to światowa klasa

Xamascada to światowa klasa

Xamascada de Villablino zgromadzi dziewięć krajów i blisko 200 narciarzy podczas swojej siódmej edycji, która odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia, podczas której odbędą się Mistrzostwa Europy w narodowym slalomie, slalomie, slalomie równoległym i piąty etap Pucharu Świata.

Wczoraj w Caboalles de Arriba odbyła się prezentacja tej imprezy, jednej z najważniejszych imprez łyżwiarskich na świecie, która gromadzi dziewięć krajów (Niemcy, Polskę, Chorwację, Szwajcarię, Hiszpanię, Czechy, Słowację, Włochy i Łotwę) i blisko 200 łyżwiarzy którzy będą rywalizować w czterech dyscyplinach sportowych specjalizacji, z których składa się program w tym roku 2023.

Przez kolejny rok odbędzie się w Fiabilino, najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu sportowym na światowym torze alpejskim online i będzie światową stolicą Alpine online od 12 do 14 sierpnia. W tej edycji formatami sportowymi będą: Mistrzostwa Europy drużyn narodowych z udziałem Niemiec, Czech, Włoch i Słowacji. Polska, Hiszpania, Mistrzostwa Europy w Slalomie (indywidualnym) z udziałem blisko 200 narciarzy, w tym najlepszych na międzynarodowym torze oraz Mistrzostwa Europy w Slalomie Równoległym, gwiazda imprezy, z wyścigiem nocnym, maksymalną ekspresją piękno, pasja i niebezpieczeństwo tego sportu, co czyni go głównym sprawdzianem imprezy i sprawia, że ​​alpine online jest jednym ze sportów ekstremalnych o największym wpływie na widzów.

Dodatkowo dodany został piąty etap Pucharu Świata, najlepsi narciarze na tym przedostatnim etapie rywalizują o długo wyczekiwany tytuł mistrza świata w tej dyscyplinie.

Jednym z najważniejszych zawodów dotyczących tego, czym jest wspieranie kamieniołomu jest tzw. Xamaskity Race, zawody otwarte dla młodzieży (U11 i U13), która będzie miała okazję wykazać się na asfalcie i będzie mogła żyć te trzy dni ze swoimi bożkami na świecie.

Xamascada osiąga w tym roku swoją siódmą edycję jako w pełni ujednolicone wydarzenie sportowe w sercu La Ciana.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *