Xavi Hernandez chwali Guillermo Ochoa po obronie rzutu karnego Roberta Lewandowskiego

Xaviego Hernandezadyrektor techniczny ds FCBpochwalił meksykańskiego bramkarza, Guillermo Ochoa Za udział w meczu z Polską.

i to jest , Guillermo Ochoa Stał się bohaterem tego meczu, gwiżdżąc rzut karny dla Polski i Robert Lewandowski Był odpowiedzialny za dokonanie płatności.

Meksykaninowi udało się jednak zatrzymać strzał i utrzymać czystą bramkę. Dlatego został doceniony przez wielu, w tym byłego piłkarza, Xaviego Hernandeza.

A Xavi potwierdził, że pomimo lat, Memo Ochoa Nie stracił intensywności, która robi różnicę na boisku.

„Zadziwia mnie, że dzień wcześniej przerwał rzut karny. Cóż, ponieważ jako bramkarz tracisz również swoją moc, w jakiś sposób tracisz tę moc, która sprawia, że ​​robisz różnicę, a on jej nie stracił.”

Z drugiej strony dodał, że ma siłę i zwinność, aby kontynuować rywalizację na wysokim poziomie.

„Nie stracił zwinności i siły, jest tam konkurencyjny i prawda jest godna pochwały” – dodał trener.

Xavi Hernandez wymienia najwybitniejszego zawodnika reprezentacji Meksyku

Xaviego Hernandeza Wyróżniono również niektórych graczy z Reprezentacja Meksykujak Hector Herrera i Chucky Lozano.

Najczęściej czytane w sporcie

„Z Meksyku chciałbym wyróżnić naszych środkowych obrońców: Hectora Moreno i Cesara Montesa, bardzo dobrze. Hector Herrera wykonuje świetną robotę w pomocy, Hirving Lozano z przodu może zrobić różnicę i wyróżnić grupę” – dodał.

Poza tym o tym wspomniał Carlosa Rodrigueza i Andresa Guardado Zawsze jest dobra gra w środku pola.

„To zespół, który nie traci łatwo piłki, bez względu na to, kto gra w pomocy, jeśli gra Carlos Rodriguez, jeśli gra Guardado, zawsze dobrze trzymają się piłki” – powiedział.

Chcesz być na bieżąco z najlepszymi treściami sportowymi? Odwiedź nasze sieci i subskrybuj: Facebook | Świergot | youtube | TIK Tok

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.