Xbox 360 nadal otrzymuje aktualizacje w połowie 2022 r.

Wygląda na żart, ale tak nie jest. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że wszystkie systemy mają oprogramowanie, które jest od czasu do czasu aktualizowane w celu poprawienia błędów i wprowadzenia ulepszeń, takich jak Seria Xbox. Jednak młody i stary przyjaciel wciąż żyje, jak Ukochany Xbox 360 nadal otrzymuje aktualizacje w połowie 2022 roku, Drobne poprawki błędów w systemie.

Za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze, szefowej działu inżynierii Xbox Eden MarieOpublikuj wiadomość potwierdzającą, że problem napotkany przez użytkowników konsoli Xbox 360 został rozwiązany, W szczególności z kołkami do biegania. To zaskakujące i intrygujące, że w połowie 2022 roku Xbox nadal obsługuje konsole, które mają ponad 15 lat.

Xbox 360 nadal otrzymuje aktualizacje w połowie 2022 r.

Zobacz dokładnie moment, w którym serwery Halo w końcu padły na Xbox 360

Wydaje się, że kilku graczy na konsoli doświadczyło tego problemu, dlatego Xbox od razu przyszedł im z pomocą. Marie opracowała (tłumacza): „Dziękujemy tym, którzy zgłosili, że piny nie działają już na konsolach Xbox 360. Wprowadzamy poprawkę do serwisu, jeśli nadal masz problemy po 24 godzinach, daj nam znać”. Niewątpliwie doskonałe zarządzanie i obsługa dla użytkowników, którzy nadal posiadają tę konsolę.

Bardzo dziwne wieści napływające z Xboksa, gdzie w połowie 2022 roku, Microsoft nadal wspiera konsolę, która przeszła przez jedną z najbardziej kultowych dekad Xbox, którego możliwości i dziedzictwo pozostają do dziś, a użytkownicy nadal korzystają z serwerów do grania w swoje tytuły. Xbox 360.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *