Xbox: FIFA 21 ukaże się w EA Play i Game Pass Ultimate | EA Sports | Meksyk | Hiszpania | FIFA 21 za darmo | SPORT-PLAY

Czas zagrać na klawiaturze . Subskrybenci EA Play i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać , Symulator piłki nożnej od EA Sports. W ten sposób gracze nie będą mieli żadnych ograniczeń podczas wykonywania tytułu.

Główne konsole trafiły na rynek w październiku 2020 roku. Użytkownicy Xbox mogą pobrać bezpłatną wersję próbną, aby zobaczyć, co nowego w EA Sports; Jednak ta gra oferowała tylko dziesięć godzin gier. teraz, Już teraz pozwala użytkownikom uzyskać tryb kariery, VOLTA Football i Ultimate Team.

Zauważ, że Zagraj w EA Jest to usługa subskrypcji zaprojektowana przez Electronic Arts, dzięki czemu zapewnia dostęp do fajnych franczyz, takich jak Battlefield, Mass Effect, Need for Speed, Madden NFL i FIFA. Dzięki stowarzyszeniu branżowemu ci, którzy mają Będą również mieli tę samą ofertę EA Play.

Dostępne na Xbox One i Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, PC (przez Origin i Steam) oraz Google Stadia.

Xbox | Straty na konsoli

Laurie Wright, wiceprezes ds. Rozwoju biznesowego dla , Przyjmuję do wiadomości, że firma Microsoft nigdy nie zarabiała na sprzedaży konsoli Xbox, jak wskazano w procesie sądowym między Apple a Epic Games.

Czy Microsoft kiedykolwiek zarobił na sprzedaży konsoli? ? „Jeden z prawników zapytał Wrighta, a on odpowiedział krótko „Nie”.

Dochód z Pochodzi głównie ze sprzedaży gier wideo i subskrypcji, takich jak Game Pass. Zdarza się, że Microsoft wypuszcza na rynek swoje konsole po cenie niższej niż koszt wytworzenia. Do tego dochodzi 30% prowizji dewelopera za każdą grę sprzedaną w sklepie Xbox.

Posłuchaj Dale Play On s . Oglądaj program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *