Xbox Game Studios pokaże tylko jedną trzecią gier w fazie rozwoju

Wiemy już, że Microsoft kupił arsenał studiów i franczyz, aby zabezpieczyć potęgę sektora gier wideo. Z ogromnymi zakupami, takimi jak Mojang lub Zenimax OnlineCi z Redmond dają jasno do zrozumienia, że ​​zjedzą targ, a przynajmniej spróbują z całych sił.

I to zabawne, że dział, który prawie nie miał żadnego znaczenia w Microsoft, jest teraz częścią podstawowej strategii Windows. W końcu wszyscy wygraliśmy z tego rodzaju wiadomościami. Pierwsze ogłoszenia zostały już ogłoszone, a wśród kilku innych wiemy o nowych Avowed, Hellblade 2, Fable, Redfall, Starfield lub nowym Forza Motorsport. Ale przyszłość wciąż wygląda na trudniejszą.

Xbox Game Studios ma dobrą baterię do gier w fazie rozwoju

Oznacza to, że niewielu wtajemniczonych faktycznie widzi oznaki tego, co nadchodzi. Wiesz już, że zwykle nie rozpowszechniamy plotek, jeśli nie uważamy, że źródło przecieku ma wystarczająco wiarygodne dane, aby potraktować je poważnie. Dlatego o tym rozmawialiśmy Smok Projekt czy przyszłość Gra Hideo Kojima na konsolę Xbox.

W podcastie moderowanym przez Jez Corden, Xbox 2Edytor Windows Central dla konsoli Xbox, pokaż to Znamy tylko 1/3 Z gier w fazie rozwoju.

Powiedziałbym, że z gier, które znam, a są takie, których nie znam, bo ogólnie nie wiem nad czym pracuje Bethesda i nie wiem o Hideo Kojima, o którym mówił Jeff Grubb , a także słyszałem o kilku innych grach. Gry, których nie ma na planie, który widziałem, więc aby w pełni docenić to, co tam jest, i jest to konserwatywna, niska ocena, powiedziałbym, że około jedna trzecia gier została ogłoszona przez Xbox Game Studios na za chwilę.

Oczywiście pracują nad wieloma grami. Wiele z tych gier można anulować, ale nie sądzę, że tak się stanie, ponieważ informacje, które otrzymałem, to… Wydaje mi się, że tak się dzieje i kto wie. Jestem teraz bardzo podekscytowany przyszłością. Bardzo podekscytowany

Mamy jeszcze wydarzenia przed końcem roku, a Forza Horizon 5 i Halo Infinite to kolejne tytuły, które ujrzą światło dzienne od Xbox Game Studios. Szczerze mówiąc w tej chwili nie będę pytał Microsoftu o nowe zapowiedzi, prawie wolę więcej informacji o zapowiadanych grach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *