Xbox i Bethesda wyznaczyły daty premiery na targi E3 2021

Po wielu plotkach i spekulacjach na temat tego, jak się zachowa Microsoft W tym roku podczas Letnich Igrzysk firma potwierdziła swoje plany zorganizowania wspólnej wystawy gier pomiędzy Xbox y Bethesda.

Możesz być zainteresowanym także tym: Nintendo Switch Pro to rzeczywistość i może zostać wkrótce ogłoszone

Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca w niedzielę i rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego. Zespół Xbox przedstawił krótki przegląd nadchodzących zmian i powiedział, że wydarzenie będzie koncentrować się na „grach”. Xbox Game StudiosBethesda i wielu innych twórców gier z naszych partnerów z całego świata ”.

Dla tych z Was, którzy planują słuchać programu po jego rozpoczęciu, spodziewajcie się oglądać go przez około 90 minut, jeśli chcecie zobaczyć wszystko, co mają do zaoferowania Bethesda i Xbox.

Aaron Greenberg, dyrektor generalny, Xbox Games marketing, Potwierdź czas realizacji wydarzenia w poście z datą XboxWire Zapowiedź niektórych planów, w tym świątecznej premiery, produktów Bethesda i gier Xbox Game Pass.

Możesz być zainteresowanym także tym: Far Cry 6 wypuszcza zwiastun przed nadchodzącymi mistrzostwami Ubisoft Forward

90-minutowa transmisja będzie dostępna do obejrzenia później dla tych, którzy przegapili transmisję na żywo, ale jeśli chcesz obejrzeć ją w akcji, możesz to zrobić na Twitchu, Facebooku, YouTube i Twitterze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *