Xbox nakazał PlayStation stawić się w sądzie i ujawnić poufne informacje przydatne w jego sprawie przeciwko FTC

Pomimo pozwu przeciwko Federalnej Komisji Handlu X-Box za pomocą Kup Activision Zaczęła się do sierpniaFaza gromadzenia dowodów jest już w toku, a w jej ramach GamesIndustry.biz zgłasza to Microsoft wezwał PlayStation do stawienia się w sądzie i ujawnianie wrażliwych danych, które przynoszą korzyść Redmondom w ich sprawie przeciwko rządowi.

W oparciu o niedawno złożony proces, Xbox wysłał wezwanie we wtorek ubiegłego tygodnia, wzywając PlayStation do odpowiedzi nie później niż 20 stycznia, mimo że Sony zażądało przedłużenia, które spowodowało Termin do 27 stycznia.

Brzmi to głupio, ale wygląda na to, że japońska firma nie może odmówić obu, Microsoft i Sony będą negocjować, aby uzgodnić, co ujawni PlayStation. I chociaż dokładne szczegóły dotyczące tego, jakiego rodzaju informacji chce Microsoft, nie są znane, kilka punktów sprzedaży wskazuje, że może to być Informacje o możliwościach produkcyjnych firmy Sony.

Trwają negocjacje pomiędzy SIE i Microsoft ws Skala produkcji SIE (Sony Interactive Entertainment) i harmonogramem odkrycia (odkrycie jest etapem procesu prawnego, na którym toczy się proces)*”

Xbox i Activision, zakazana miłość

Xbox ogłosił zamiar kupienia Activision rok temu za horrendalną sumę 70 miliardów dolarów i choć początkowo wydawało się, że to żaden problem. Wkrótce Sony zaczęło lobby Aby zablokować ruch, do końca ubiegłego roku Federalna Komisja Handlu USA pozew sądowy przed ewentualną fuzją.

Niektóre kraje dały zielone światło dla transakcji, ale najbardziej wpływowe organy regulacyjne na świecie jeszcze się nie zdecydowały, zaczynając oczywiście od Stanów Zjednoczonych, ale także poprzez Zjednoczone Królestwo A Unia Europejska, która ma zapewnić m.in Ostrzeżenie antymonopolowe prawie. Jakby tego było mało, inne duże firmy, takie jak Google i Nvidia, również wyraziły swoją dezaprobatę dla fuzji Xboxa i Activision.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.