Xbox otwiera wciągające wirtualne muzeum, które śledzi 20 lat jego historii

MADRYT, 29 listopada (Portaltic / EP) –

15 listopada minęła 20. rocznica premiery Xboksa na rynku i dlatego Powstało wirtualne muzeum Który obejmuje niektóre z najważniejszych momentów z życia tej serii konsol poprzez wciągające wrażenia.

To jest wirtualne muzeum Bezpłatny dostęp umożliwia poznanie pięciu głównych sekcji Historia marki w formacie 3D. W ten sposób odwiedzający mogą odbyć fizyczną wycieczkę po najważniejszych wydarzeniach Xbox, takich jak premiery lub premiery gier.

Za pomocą klawiszy strzałek postacie mogą poruszać się po tej wirtualnej scenie i docierać do tych momentów. Aby to zrobić, należy je umieścić w kółkach przed nagłówkami, np. „Premiera Halo: Combat Envolved w odpowiednim dniu i naciśnij klawisz „Enter”.

goście Możesz znać datę konsoli Przez oryginalną konsolę Xbox, Xbox 360, Halo, Xbox One lub Xbox Series X | S. Ponadto zawiera osobistą wycieczkę, do której można uzyskać dostęp, logując się z konta osobistego.

Oprócz robienia tego przez te wirtualne pokoje, użytkownicy mogą przejść do osi czasu Xbox i Halo. Definiuje różne kalendarze zarówno dla konsoli, jak i gry wideo, takie jak premiera Pierwszy klip audio w 2002 roku Albo teleturniej VR „I Love Bees” na początku 2004 roku.

Wśród najważniejszych wydarzeń na Xboksie jest premiera Xbox 360 w MTV przez aktora Elijaha Wooda lub czerwony pierścień śmierci, a moment kryzysu Microsoft musiał wydać ponad miliard dolarów na naprawę wadliwych konsol, które miały miejsce w lipcu 2005 roku.

Ta oś czasu, która przebiega przez cztery sprzedawane konsole Przez te dwie dekady (Xbox, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X|S) wygasa 8 grudnia, czyli w dniu, w którym odbędzie się globalna premiera Halo Infinite.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *