Xbox potwierdza pojawienie się Pentiment, Hi-Fi RUSH, Grounded i Sea of ​​​​Thieves na Nintendo Switch i PlayStation | technologia

Xbox potwierdza pojawienie się Pentiment, Hi-Fi RUSH, Grounded i Sea of ​​​​Thieves na Nintendo Switch i PlayStation |  technologia

Gry wideo X-Box Będą się modlić Przełącznik Nintendo Oraz na platformy Sony, począwszy od lutego tego roku wraz z Pentiment, aż do ukończenia czterech tytułów, które Microsoft zaplanował na okres od teraz do maja.

Patrzeć: Zawartość do pobrania (DLC) do gry wideo Elden Ring, Shadow of the Erdtree, pojawi się 21 czerwca

dyrektor generalny Microsoft Games, Phila Spencerazostało potwierdzone 15 lutego w oficjalnym podcaście Xbox, który firma uruchomi Na innych platformach, co nie było wówczas szczegółowo określane.

Hi-Fi Rush pojawi się na PS5 i Switchu.

Środa potwierdziła, że ​​tak Pentment, Hi-Fi RUSH, Grounded i Sea of ​​​​Thievesktóra będzie stopniowo pojawiać się na konsolach PlayStation i Nintendo Switch, począwszy od lutego tego roku.

Pierwszym dostępnym jest Pentment od Obsidian Entertainment. Zapowiedziana podczas Xbox i Bethesda Games Showcase w 2022 roku gra jest grą narracyjną, której akcja rozgrywa się w XIV-wiecznej Bawarii i pozwala spojrzeć graczowi oczami artysty w czasach wielkich wstrząsów społecznych. Jego styl inspirowany jest iluminowanymi rękopisami i drzeworytami.

ZOBACZ: Xbox nie myśli o pozbyciu się fizycznych gier wideo, mówi dyrektor generalny Microsoft Gaming

Pentiment jest dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch z 22 lutego. Również od Obsidian Entertainment, 16 kwietnia Kooperacyjna przygoda przetrwania pojawi się na tych samych platformach Uziemionyktóra będzie umożliwiać rozgrywkę typu cross-play pomiędzy Xbox, PlayStation, Nintendo Switch i PC.

Grounded został wydany w 2022 roku i opracowany przez Obsidian Entertainment.

Cześć Fi Rushrytmiczna gra akcji, w której świat synchronizuje się z muzyką, od Tango Gameworks/Bethesda Softworks, nadchodzi PlayStation 5 już 19 marcachwila Morze złodzieiod rzadkie, nadchodzące Premiera na PlayStation 5 30 kwietnia. Gra międzyplatformowa pomiędzy Xbox, PlayStation i PC pozwoli graczom przeżyć epickie pirackie przygody ze znajomymi na większej liczbie platform.

Według standardów

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *