Xbox: RPG Avowed ujawnia okno startowe wraz z mnóstwem nowości

Xbox: RPG Avowed ujawnia okno startowe wraz z mnóstwem nowości

DoJak bardzo byśmy tego chcieli przyznaję Nie były nawet w połowie normalne, więc kiedy już wiedzieliśmy, że pojawi się w… Programista usługi Xbox LiveZakładamy staniki, gotowe cieszyć się każdą nową rzeczą, jaką nam rzucą. Na szczęście tego typu konferencje czasowe zwykle nie rozczarowują… i tak się stało. Kiedy nowy Obsydianowa rozrywka Weszła na scenę, pozostawiając nas chcących dowiedzieć się więcej. Dobrą rzeczą jest to, że wiemy, że znamy już okno uruchamiania: Jesień 2024.

I dla tych, którzy nie znają powodów, dla których mamy tak dużo HałasTo proste: pracują nad tym Jedno z najbardziej znanych i znanych studiów RPG na rynku. Ponieważ byli odpowiedzialni za niezbędne Pillars of Eternity, byli także twórcami odpowiedzialnymi za Krainy Uziemione i Krainy Zewnętrzne. Wow, praktycznie przeszli od świetnej gry do świetnej gry.

Avowed powraca z nowym zwiastunem rozgrywki

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że oprócz wszystkiego mogliśmy zobaczyć nowe przerywniki filmowe i fragmenty filmu sposób gry Pojawiło się podczas konferencji, mówimy o grze należącej do tego samego świata co Pillars of Eternity. Jednak w odróżnieniu od tego, Avved to bezpośrednia gra akcji RPG z perspektywy pierwszej osoby. Mogliśmy to zobaczyć lepiej niż kiedykolwiek dzięki temu, że pokazali rozbudowaną rozgrywkę.

Podczas konferencji wyjaśnili nam, że niemal w każdej chwili możemy zmienić broń, aby połączyć specjalne moce i zdolności na przykład z atakami wręcz. Co więcej, zbliża się do klasycznych koncepcji akcji i przygody w świecie fantasy i przywiązuje dużą wagę do wagi naszych decyzji i stojącej za nimi moralności. Co więcej, to, co zrobimy, będzie miało wpływ na świat, a jeśli przeprowadzimy wystarczające badania, możemy uzyskać dowody przed podjęciem decyzji. Wynik końcowy? Malarstwo brutalistyczne.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *