Xbox Series S znów świeci, teraz z Call of Duty Modern Warfare 2

To był wspaniały tydzień od premiery, o której wszyscy mówią na ustach Pętla śmierci Nie przesadzając z tytułem, potężny mały Xbox Series S zaskoczył nas nim występ w tym ostatnim meczu.

Chociaż daleko do końca, dostępne konsolowe wyczyny Microsoftu nowej generacji nadal zaznaczają swoją obecność w kraju wschodzącego słońca, ponieważ przetrwają swoją starszą siostrę i konkurencję. W ciągu ostatniego tygodnia w Japonii.

Xbox Series S po raz kolejny demonstruje swoje możliwości

z konta randkowego Klopril w Świergotwidzimy pewne dane, które mogą nas zainteresować, z których wynika ten mały biały potwór lub Seria Xbox takma siłę, by oszczędzić ruchomego kalibru gry wezwanie do służby modern warfare 2 bez pocenia się

Poniżej widzimy dokładność uzyskaną jako dane z ostatniej bety popularnej gry fps, w której widzimy porównanie z jej starszą siostrą, a z drugiej strony jako małą Microsoft Na poziomie technicznym dobrze mu się powodziło.

Xbox Series X (dynamiczna rozdzielczość)

Xbox Series S (dynamiczna rozdzielczość)

seria Xbox, Należy pamiętać, że jest to najtańsza opcja dla użytkowników, ponieważ jej stosunek jakości do ceny jest niezrównany, a graczom oferuje punkt równowagi, nie wspominając o połączeniu z Xbox Game Pass.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.