Xbox Series X i Xbox Series S świętują swój pierwszy rok życia

Wygląda na to, że to było wczoraj, ale prawda jest taka, że ​​minął rok od wejścia na rynek Xbox Series X y Xbox Series S.. 365 dni temu w Generation Xbox dzieliliśmy się wszystkimi szczegółami dotyczącymi nowych konsol, a teraz możemy powiedzieć, że świętujemy nasze urodziny.

Obie konsole zostały wyprodukowane w tym pierwszym roku, a obie konsole to różne propozycje, jedno zobowiązanie do najtrwalszej formuły (Xbox Series X), a drugie do innowacji (Xbox Series S). Różne zakłady, ale to samo serce, nowa generacja konsol ze wszystkim, czego można oczekiwać w skoku pokoleniowym.

Xbox Series X i Xbox Series S świętują swój pierwszy rok

Przez cały ten czas jedyną wadą, jaką możemy odrzucić, jest brak standardowej konsoli Xbox Series X, naprawdę niesamowitej, ale ta narodziła się w czasie złożonej pandemii. Niewątpliwie będzie to negatywny punkt pierwszego roku, pozytywne recenzje obfitują, najpotężniejsza konsola na rynku, wysokiej jakości i zaangażowane usługi dla użytkownika Xbox, takie jak Xbox Game Pass, oraz polityka wieloplatformowa, w której PC i Xbox są. Wielcy bohaterowie i co najlepsze, teraźniejszość i bardziej obiecująca przyszłość, jeśli to możliwe.

Jeśli lubisz liczby, możemy powiedzieć, że pierwszy rok Xbox Series X i Xbox Series S był świetny i dajemy Ci tę marżę, abyśmy 10 listopada 2022 roku mogli mówić o wzroście notcha do premium.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *