Xbox umożliwia granie w gry komputerowe za pomocą myszy i klawiatury

Od jakiegoś czasu komentujemy, że przeglądarka konsoli Xbox, Microsoft Edge, otrzymywała Ważne aktualizacje Dla osób wtajemniczonych w gry w chmurze, Dzięki kompatybilności z tym samym XCloud, a także z usługami innych firm, takimi jak Stadia Albo GeForce teraz. Udowodnili teraz, że dzięki tym aktualizacjom Xbox umożliwia granie w gry komputerowe za pomocą myszy i klawiatury, a tytuły takie jak Counter-Strike: GO można w pełni grać.

Za pośrednictwem mediatora YouTube krawędź Opublikował film, w którym testują nową przeglądarkę Microsoft Edge za pomocą myszy i klawiatury i widzą niesamowite rezultaty. Na filmie widać Jak uzyskać dostęp do usług gier w chmurze, GeForce Now i XCloud specjalnie. Dodatkowo widzimy, że przybywa z klasycznym i popularnym programem, takim jak Microsoft Word, w pełni funkcjonalna klawiatura.

Xbox umożliwia granie w gry komputerowe za pomocą myszy i klawiatury

Z jego doświadczenia wynika, że ​​słynny redaktor The Verge Tom Warren Skomentował (tłumacz): Obecnie mogę streamować gry Google Stadia oraz używać myszy i klawiatury na Xboksie, ale udało mi się również z powodzeniem przesyłać strumieniowo gry PC ze Steam na Xbox przez przeglądarkę. Grałem w Counter-Strike: Global Offensive, Death Stranding, DOTA 2 i wiele innych gier na PC. W tej chwili po prostu nie jesteś dostępny na konsoli Xbox ”.

W ten sposób prof Ogromny wachlarz możliwości Dzięki nowym możliwościom platformy Microsoft EdgeGdzie gra w chmurze będzie bardziej popularna. Tytuły, w które wcześniej nie mogłeś grać ze względu na swoją obecność na konsoli, będą teraz możliwe dzięki nowej kompatybilności z usługami i urządzeniami peryferyjnymi. Teraz musimy tylko mieć na to nadzieję W ciągu najbliższych kilku miesięcy zostanie wydana ostateczna aktualizacja dla Microsoft Edge. Którego właściwości docierają do całej publiczności.

W jaką grę na PC będziesz grać na Xbox?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *