Xbox: Xbox Games with Gold w grudniu 2021 r.

?Nowe tytuły dla Gry ze złotem Nadszedł grudzień! Na Xbox One i Xbox Series X | S, baw się z przyjaciółmi i sprytnie planuj włamać się do więzienia ucieczka 2Jedź własną wyspą Tropico 5 – przedostatnia edycja. W naszej klasycznej kolekcji gier zgodnych wstecznie pokonaj armię orków Orkowie muszą umrzeć! I walcz z szalonymi obcymi stworzeniami Skręcona Planeta CieniaPlatforma dwuwymiarowa.

Członkowie Xbox Live Gold będą mieli wyłączny dostęp do tych gier przez ograniczony czas w ramach Games with Gold. Podobnie jak członkowie Xbox Game Pass Ultimate, otrzymają również niesamowite korzyści w postaci dostępu Gold Plus do ponad 100 wspaniałych gier. Xbox Game Pass.

The Escapists 2: Dostępne od 1 grudnia do 31

Tropico 5 — przedostatnia edycja: dostępna od 16 grudnia do 15 stycznia

Orcs Must Die!: Dostępny od 1 do 15 grudnia

Insanely Twisted Shadow Planet: dostępna od 16 do 31 grudnia

Ucieczki 2

Od tundry po pustynię, dołącz do trójki swoich przyjaciół, aby stworzyć najlepszy zespół i zorganizuj najdziksze ucieczki z jednych z najbardziej strzeżonych więzień na świecie. Graj zgodnie z zasadami, wyzywaj i trzymaj się ścisłych procedur, a wszystko to potajemnie planując i realizując swoje przejście do wolności.

Tropico 5 – przedostatnia edycja

Przedostatnie wydanie zawiera dodatki The Big Cheese i Hostile Takeover. Rozszerz panowanie swojej dynastii od wczesnego okresu kolonialnego do post-XXI wieku. Zbuduj swoje miasto, planuj swoje szlaki handlowe i korzystaj z nowych technologii w piątej edycji ulubionej przez fanów serii budowania miast.

Orkowie muszą umrzeć!

Jako potężny mag wojenny, używaj wszelkiego rodzaju broni i pułapek, aby bronić dwudziestu czterech zamków przed mnóstwem potwornych wrogów. Bez względu na to, jak to zrobisz, będziesz się dobrze bawić, usuwając niszczycielskie potwory w tej fantastycznej grze akcji i strategii.

Szalony Twisted Shadow Planet

Odkrywaj wyjątkowe środowiska w przygodowej grze akcji 2D Insanely Twisted Shadow Planet. Udaj się do centrum tajemniczej Planety Cieni, gdzie rozwiązujesz złożone łamigłówki i walczysz z dziwnymi stworzeniami. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby ocalić swój ojczysty świat!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *