Xbox zarzuca Sony próbę wprowadzenia w błąd Unii Europejskiej w sprawie zakupu Activision

Xbox zarzuca Sony próbę wprowadzenia w błąd Unii Europejskiej w sprawie zakupu Activision

Informowaliśmy o tym w ubiegłym tygodniu Jima Ryanaprezes Sony Interactive Entertainment, Wrócił do podróży do Brukseli (siedziby Komisji Europejskiej), by lobbować przeciwko ewentualnemu zakupowi Activision za pomocą Microsoftu, proces, który faktycznie rozpoczął się rok temu. Cóż, Microsoft, poprzez swojego szefa ds. komunikacji, wyszedł bronić się przed atakami, zaprzeczając niektórym rzekomym oskarżeniom Sony.

Otóż ​​w zeszły piątek Frank X Shaw, kierownik ds. komunikacji w firmie Microsoftużył swojego konta na Twitterze, aby ponownie podkreślić, że jeśli fuzja dojdzie do skutku, Sony nie ryzykuje straty Wezwanie do służby.

„Słyszałem, że Sony udziela odpraw w Brukseli, oskarżając Microsoft o to, że nie chce oferować parytetu w Call of Duty, gdybyśmy przejęli Activision. To nie mogło być bardziej błędne. Byliśmy jasno przedstawieni przez Sony”. 10-letnia umowa parytetowa W czasach zawartość, funkcje, jakość, rozgrywka i inne aspekty gry. Powiedzieliśmy również, że z przyjemnością umieścimy to w umowach i umowach regulacyjnych oraz w inny sposób. Sony jest liderem na rynku konsol do gier i wykluczanie graczy z PlayStation nie miałoby sensu. z ekosystemu Xbox. Naszym celem jest udostępnienie Call of Duty i innych gier, takich jak Rzemiosło Maine– większej liczbie ludzi na całym świecie, aby mogli w nią grać kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcą.

Xbox i Call of Duty, kamień w bagażniku

Odkąd Microsoft ogłosił zamiar zakupu Activision za ok 70 miliardów dolarówSony bardzo głośno sprzeciwiało się temu posunięciu i co najmniej po raz drugi zwróciło się do Komisji Europejskiej z roszczeniem.

Sony nie jest sam, Federalna Komisja Handlu Stanów Zjednoczonych pozew sądowy przeciwko Microsoftowi; Google i Nvidia Oni też nie są szczęśliwi. I oboje CMA AngliaPodobnie jak Komisja Europejska, nie określiły jeszcze swojego stanowiska, co będzie musiało zrobić w nadchodzących tygodniach. Pozew FTC przeciwko Microsoftowi nawet zacznie Sierpień.

Microsoft stara się też przekonywać do opinii publicznej, zamierzając wykorzystać sukcesy m.in Ostatni z nas jak to zrobić Argument przeciwko PlayStationi ja też będę Sonny pojawia się w sądzie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *