Xbox zielone światło Call of Duty za niedoszacowanie zakupu Activision

zobaczyć to uwierzyć. Pojawia się coraz więcej dokumentów z zarzutami skierowanymi przez Microsoft i Sony do brytyjskiego Urzędu ds. Konkurencji i Rynków Broń lub krytykuj zakup Activision Przez tych z Redmond. I jeśli zobaczymy niektórych z nich w tych ostatecznych dniach Xbox przyznaje, że ekskluzywne produkty Sony są jeszcze lepsze A nawet w nim Data premiery PlayStation 6 została ustalonamamy dzisiaj Microsoft zazielenia sagę Call of Duty bagatelizować umowę.

Call of Duty też nie jest takie wyjątkowe, przynajmniej w porównaniu z innymi grami, które są uwielbiane na całym świecie, o czym świadczą ich recenzje i oceny: „Microsoft zaczyna od kłótni”. Na przykład w ankietach Sony Call of Duty jest ciągle wyprzedzane Na odpowiednich listach roku i na najbardziej oczekiwanej liście. Również w notatkach. Call of Duty: Cold War uplasowało się na 18. miejscu w 2020 r., a Call of Duty: Vanguard na 73. Media takie jak IGN, Games Radar czy USA Today Zwykle dają lepsze wyniki w innych grach„.

Stwierdzenia koncentrują się na odwracaniu uwagi od Franczyza wojenna (najlepiej sprzedająca się wszechczasówNie dajmy się zwariować.) Sony to gwarantuje Przejęcie Activision Wiesz, że? trzęsienie ziemi w branży Zniszczyłoby to całą konkurencję, podczas gdy Xbox twierdzi, że to tylko jeszcze jeden zakup.

Jest to szczególnie zabawne, jeśli weźmiemy pod uwagę słowa Sony na ten temat, a wręcz przeciwnie. Według japońskiej firmy, gdyby PS4 i PS5 zostały pozostawione bez Call of Duty, Microsoft byłby trochę mniej Przekonwertuj go na Nintendo. Twierdzą, że tak Gra „Niezastąpiony” I że bez niego Xbox zostałby z nim Wszyscy starsi strzelcy rynku (jako przykłady wymieniane są Halo, Gears of War, Doom, Overwatch itp.).

Każdy może powiedzieć, że to Sony chce przejąć Activision, a Microsoft, że ten proces nie przyjdzie i nie minie. Jak to się skończy? Czy będzie można kupić?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.