Xiaomi 12S i MI Fold 2: Potwierdzenie zbliżającej się premiery | smartfony

Producenci urządzeń z Androidem już powszechnie wypuszczają co najmniej dwie serie telefonów, których celem jest maksymalna gama produktów. tak , XiaomiByli jedną z pierwszych firm, które wskoczyły na tę modę i mają absolutną rację, to trzeba powiedzieć. Prawda jest taka, że ​​azjatycka firma ma wprowadzić na rynek w przyszłym miesiącu kilka urządzeń, w tym MIX Fold 2, który jest dużym konkurentem składanych urządzeń Samsunga. To stało się rzeczywistością.

Powodem tego jest to, że różne terminale, które będą częścią prezentacji, które inne niż powyższe będą Xiaomi 12S, 12 Ultra i CIVI 2, rozpoczęły się zwykłym i niezbędnym procesem uzyskiwania Certyfikaty W Chinach niezbędne dla Wystawianie stacji na sprzedaż. Oczywiste jest, że wkrótce zrobimy to samo z resztą świata.

Dlatego jest to niewątpliwa prezentacja rychłej premiery, która potwierdza to, co było wiadomo w ostatnich tygodniach: producent ma wszystko gotowe na ważną prezentację w przyszłym miesiącu, gdzie, Może pojawić się nowy, wysokiej klasy tablet To sprostałoby iPadowi firmy Apple. a decydujący zakład Co ma na celu utrzymanie sposobu zachowania firmy w ostatnich latach.

Dwa modele otrzymują certyfikat jako ostatnie

Niektóre z wymienionych już przeszły przez podmiot Certyfikacja 3CA teraz kolej na Xiaomi 12S i MI Fold 2, a oni jeszcze tego nie zrobili. W rezultacie niektóre szczegóły, które podadzą, są znane i można je uznać za oficjalne.

Xiaomi

Xiaomi 12S będzie miał procesor Lwia paszcza 8+ Gen 1 Ponadto będzie miał ciekawe opcje, takie jak szybkie ładowanie 67W i ekran OLED Wykorzysta rozdzielczość Full HD+ i częstotliwość 120 Hz. Niewątpliwie dobre osiągi zostaną dodane do ciekawych detali, takich jak wykorzystanie WiFi 6, a w jego tylnym aparacie znajdzie się 50-megapikselowy sensor główny ze stabilizacją optyczną.

Nowa składana firma będzie również korzystać z najmocniejszego procesora Qualcomm, a jej wyświetlacz LTPO jest nie mniejszy niż 8.1 cala otwarte (6,56 cala zamknięte). Będzie miał potrójny aparat z cechą stabilności i możliwością bezproblemowego korzystania z pióra. Jego bateria przekracza 4500 mAh, co czyni go najlepszym wśród akumulatorów składanych, a także będzie korzystał z szybkiego ładowania 67W.

Xiaomi nie ujawniło cen

I to jest zaskakujące, ponieważ ta informacja jest zwykle znana firmie, ale tym razem zdecydowała się na to nie dopuścić. Dlatego można tylko spekulować, a przynajmniej na papierze, że ma sens postawić, że dwa modele, które właśnie uzyskały certyfikat Przekroczy 700 euro Przynajmniej część składana jest uważana za najdroższą, ponieważ może być ponad tysiąc.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.