You.com uruchamia własny ChatGPT z szybkimi odpowiedziami

You.com uruchamia własny ChatGPT z szybkimi odpowiedziami

czat Stała się prawdziwą rewolucją.. Oprócz możliwości prowadzenia konwersacji ten model sztucznej inteligencji może zapewniać szybkie odpowiedzi na określone pytania. Coś, czego Google zwykle nie robi i wymaga od Ciebie szukania informacji. Now You.com, wyszukiwarka uruchomiona w zeszłym roku, zostały uwzględnione sieć Chatbot w stylu ChatGPT o nazwie YouChat.

Chatboty, które wykorzystują sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania i prowadzenia rozmów, Zwrócił uwagę na swoją umiejętność udzielania unikalnych odpowiedzi na złożone zapytania. Podobnie jak to, co robi ChatGPT OpenAI. Wygląda jednak na to, że użytkownikom podano również nieprawidłowe informacje.

You.com ma nadzieję odróżnić się od ChatGPT poprzez dostarczanie bardziej aktualnych odpowiedzi na pytania. Aby to zrobić, YouChat jest zaprogramowany do zbierania informacji z Internetu. Jednak wciąż jest w fazie beta, więc jego dokładność może być ograniczona. Z tego powodu, jeśli często korzystasz z You.com, warto o tym pamiętać, zanim zaufasz swoim wynikom wyszukiwania. Ta sztuczna inteligencja może udzielać błędnych odpowiedzi na niektóre pytania.

Jeden z największych grzechów popełnionych przez You.com miał miejsce, gdy zapytano go o Mistrzostwa Świata 2022. YouChat podał całkowicie błędne informacje, nie opisując miejsca i daty meczu finałowego, Nawet tożsamość zwycięskiej drużyny. Szalone, biorąc pod uwagę, jak bardzo internet był zajęty tym wydarzeniem.

Jednak firma stojąca za You.com zdaje sobie sprawę z ograniczeń swojej sztucznej inteligencji. W oświadczeniu na swojej stronie internetowej stwierdzają, że jest to „w wersji beta i może mieć ograniczoną dokładność”. a) tak, Ostrzeżenie, że nie ponoszą odpowiedzialności za treści generowane przez YouChat. Z drugiej strony nie ma wątpliwości, że Google w pewnym momencie skopiuje tę funkcjonalność ze względu na obawy, że ChatGPT Ostatecznie wymień swoje usługi.

Szczególnie nagła popularność ChatGPT niepokoi Google. Gigant wyszukiwania ma własną technologię podobną do ChatGPTo nazwie LaMDA — Tak, tak właśnie ma być byłem świadomy Kilka miesięcy temu-. Do tej pory Mountain Viewers sprzeciwiali się upublicznieniu możliwości, że udzielają zawstydzających odpowiedzi lub powtarzają mowę nienawiści, co już miało miejsce w przypadku innych AI, w tym w firmie Microsoft i na Facebooku.

Na razie ChatGPT i You.com to tylko ciekawe demonstracje tego, jak sztuczna inteligencja może wyglądać w przyszłości. Tak uważa Richard Socher, współzałożyciel You.com Włączenie funkcji czatu do Usługi pozwoli Ci odróżnić się od Google. „Ludzie szukają czegoś nowego” – mówi.

Przewodnik po prezentach na Boże Narodzenie 2022

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *