Z 80 godzinami Francisco domaga się miejsca wśród najlepszych Lidom

Juan Francisco nigdy nie kończy pisania rozdziałów o swojej legendarnej dominikańskiej karierze piłkarskiej i zajmuje miejsce wśród najlepszych na ringu. W ciągu pierwszych pięciu czy dziesięciu? Koń wciąż ma szybkość w nogach, a czas obiecuje otworzyć tę debatę, a dyskusję zwykle przejmują Manuel Motta, Miguel Delony, Luis Bologna, Rafael Batista, Felipe Allo, Juan Marechal i Ricardo Carti.

Ma 34 lata, kilka nadprogramowych kilogramów i uderza z normalną wysoką częstotliwością, jest równie przerażający jak ten lew ze swoimi tępymi zębami i wyglądem uroczego małego kotka, ale reszta zwierząt wie, że mogą go zniszczyć w rzęsę.

W niedzielę w Tetelo Vargas Francisco podniósł poprzeczkę o cztery bazy, z których jedna może zadecydować o losie Gigantów.

Z Colts poniżej 5-3, dwoma sprinterami na bazach i na skoczni Wirfin Obispo (który zdominował go w ostatnich 15 puttach), menedżer Luis Urueta porzucił to, co sugerował iPad i zaapelował do rakiety Capalo z ławki. Powolny gracz odpowiedział trzema rundami u siebie, a Duartanie wygrali mecz 6-5, aby ukończyć pierwszy i zapewnić grę, w najgorszym razie, 0,500.

To był 80. mecz Francisco w regularnej serii, 19 razy przed Mindy Lopez, która zajęła drugie miejsce na liście. Aby znaleźć najbliższe początkom, trzeba przejść do 30 ujęć nad jeziorem Junior, do gwiazd, 31 lat.

Osiemdziesiąt klubów jest podzielonych na pół między Licey i Gigantes. Dzieli się między sądy Juliena Javiera (37), Quisquilli (22), Cibao (9), Tetilo Vargasa (7) i Francisco Micheli (5).

Francisco, który latem był kluczem do brązowego medalu drużyny Dominikanów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, nie cieszył się świetną kampanią z drzewkiem, choć nadrabiał swój oportunizm w RBI (2.3). Z czasem przesunął 22 z tych okrążeń, a biegacze skoncentrowali się na zdobywaniu punktów, w scenariuszu, w którym zdobywa 30-10 punktów (.333) według beisboldata.com.

Tym razem jego passa .184/.308/.296 w 30 meczach i 98 na bat jest jak w 2018-2019, przedostatni z Licey i gdzie niebieska tablica aktywowała alarmy i wystawił go na rynek, aby negocjować koniec nadchodzącego turnieju . Tak więc w 34 meczach i 105 trafieniach trafił 0,181/.293/.324 z czterema strażnikami i 14 RBI z 41 trafieniami.

Teraz, w lidze, z jednym z liderów, Marcelem Ozuną i Adderlinem Rodriguezem (Mukhtar), jego trzy rundy w karierze remisują na drugim miejscu o trzy, wynoszą zaledwie 0,8 u siebie.

W zeszłym tygodniu Francisco przeniósł Tony’ego Peñę na czwarte miejsce na liście wszech czasów RBI. Peña wykonał 324 okrążenia dla Aguilas i Francisco 328 okrążeń.

Jego kolejnymi celami na liście są Jesús Rojas Alou (339), Winston Llenas (337) i historyczny lider Rafael Batista (395), wszyscy są w zasięgu Francisco, aby pozostać aktywnym w ringu.

Kolejnym rekordem, który może wkrótce odpaść, są wyboje. Francisco jest drugi w historii z wynikiem 519, 10 za Gallo Batistą.

W tym sezonie nikt nie zaatakował bardziej niż on, który ma 34.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.