Z jakiegoś dziwnego powodu Assassin’s Creed 4: Black Flag nie można kupić na Steamie z powodu „problemu technicznego” – Assassin’s Creed 4: Black Flag

Z jakiegoś dziwnego powodu Assassin’s Creed 4: Black Flag nie można kupić na Steamie z powodu „problemu technicznego” – Assassin’s Creed 4: Black Flag

Takie rzeczy nie zdarzają się zbyt często, ale jednak Te zjawiska Zwykle niepokoją dużą liczbę graczy, którzy myślą o zakupie gier, a także tych, którzy już posiadają kopię. W tym przypadku bohaterem tej wiadomości jest Assassin’s Creed 4: Black Flag, który z jakiegoś dziwnego powodu Nie można jej kupić na PC Wielu użytkowników nie wie, co się dzieje.

Jeśli pójdziemy do Assassin’s Creed 4: Black Flag Karta produktu Steam Możemy sprawdzić, czy w tej chwili nie można go kupić. Nikt na razie nie wie, dlaczego tak się stało, ale co najmniej jeden przedstawiciel Ubisoftu powiedział mediom gry komputerowe Co następuje: „Jesteśmy świadomi, że Assassin’s Creed Black Flag Nie można kupić na parze„Nawiązuje do.

„Ten Jest to spowodowane problemem technicznymWyjaśnił, że nasze zespoły pracują nad znalezieniem rozwiązania, które umożliwi możliwie najszybszy zwrot pieniędzy. Oczekuje się, że problem zostanie rozwiązany w ciągu najbliższych kilku godzin lub dni. Należy zauważyć że Jeśli kupiłeś już kopię Z Assassin’s Creed 4, Możesz kontynuować grę Możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem Steam bez żadnego problemu, jedyne, co możesz zrobić, to kupić.

Remake Assassin’s Creed 4: Black Flag jest w drodze

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Ubisoft wskrzesi jedną ze swoich najlepszych gier wideo Remake ciosu. Według mediów Kotaku powrót Assassin’s Creed Black Flag stanie się rzeczywistością w nadchodzących latach. Należy zauważyć, że ten projekt dzisiaj będzie realizowany Wczesne etapy rozwoju I menedżerowie są Zespół Ubisoft Singapur.

W grach 3D | Ubisoft ma w opracowaniu aż 11 gier Assassin’s Creed i znajdują się informacje o każdej z nich

W grach 3D | Wszystkie gry Assassin’s Creed uszeregowane od najgorszego do najlepszego

W grach 3D | Kolejność, w jakiej będziesz grać w Assassin’s Creed: Poznaj jego historię poprzez pełną chronologię sagi

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *