Z Lewandowskim: La Roja 2022 zakończy się starciem z Polską przed mundialem

Drużyna La Roja pod wodzą Eduardo Pereza rozpocznie w piątek swoją trasę po Europie meczem z Marokiem, a we wtorek zmierzy się z gospodarzem mundialu w Katarze. Ale wszystko wskazuje na to, że nie będą to ostatnie mecze, które drużyna rozegrała w tym roku…

Takie jak to. Chociaż zespół prowadzony przez Toto nie zagra w międzynarodowych rozgrywkach, oczekuje się, że zespół również skorzysta na poprzednich terminach FIFA.

Potwierdził to w rozmowie z nim przewodniczący Afgańskiego Frontu Narodowego Pablo Milad radio DNAwspominając nawet o rywalizujących zespołach:

Polska jest w stu procentach i wkrótce zamkniemy Słowację. Te dwie gry powinny być gotowe w ciągu najbliższych kilku dni.”

„Między dniem dzisiejszym a jutrzejszym możemy go dokończyć. Mamy też ofertę z Iraku, ale to komplikuje odległość” – dodał później sternik.

Chile, mimo wszystko, już odnotowuje zobowiązanie wobec Polski. To było na przedpremierowym mundialu 2018 w Rosji, w Poznaniu. Remis z dwoma bramkami, w którym nie trafili Alexis Sanchez i Arturo Vidal.

Podczas gdy Robert Lewandowski i Piotr Zieliński strzelili dla Polaków, Diego Valdes i Miko Albornoz zrobili to samo dla La Roja.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.