Z Polski na Wyspę Margarita przybyło 291 turystów

Z Polski na Wyspę Margarita przybyło 291 turystów

291 nowych polskich turystów przybyło na wyspę Margarita w stanie Nueva Esparta, przywożąc łącznie 2301 gości z zagranicy, aby mogli cieszyć się atrakcjami turystycznymi kraju, powiedział Minister Władzy Ludowej ds. Turystyki Ali Patron. Sieć społecznościowa X (dawniej Twitter).

7 listopada na karaibskim międzynarodowym lotnisku Santiago Marino w stanie Nueva Esparta wylądował pierwszy lot czarterowy linii turystycznej Warszawa – Porlamar linii Plus Ultra Airlines z turystami z Polski.

Patrón podkreślił, że ta pierwsza grupa turystów to miłośnicy przyrody, dlatego odwiedzą różne wenezuelskie destynacje. W ten sposób wyjaśnił także, że w Garupano będzie produkowana kawa, rum i korzeń kakaowca.

„Pozwoli nam to kontynuować komunikację międzynarodową, a ponadto kontynuować dobre relacje z turystyką. Jak powiedział nasz prezydent Nicolás Maduro, mocno wierzymy, że turystyka jest tajną bronią Wenezueli. Ci wszyscy turyści z Polski” – dodał.

Z informacji z VTV

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *