Z Polski przylatuje zespół, który ma zaatakować domy

Z Polski przylatuje zespół, który ma zaatakować domy

Z Polski przylatuje zespół, który ma zaatakować domy w wodospadach Costa del SolTO

The Straż Cywilna A został rozwiązany Grupa polskiego pochodzenia Przeznaczony do Włamanie w domu W różnych regionach Hiszpanii, w tym Costa del Sol. Podróżnik z natury, jego członkowie Wyemigrowali ze swojego kraju Tylko po to, żeby spełnić swoje kroki Splądrowali i wrócili samolotemOgólnie Biżuteria i pieniądze. Te hity kinowe zostały zaplanowane na podstawie ich informacji Lokalni współpracownicy Przekazali im informacje o domach, na które mieli napaść. Na mocy postanowienia sądu czwórka aresztowanych trafiła do aresztu.

Rozpoczęła się operacja Maj 2023 Po zebraniu materiału dowodowego w mieście brutalnie okradziono dom Benahavis pozwolił to zidentyfikować Czterech mężczyzn polskiego pochodzenia Jako przestępcy, którzy popełnili przestępstwa. Po kilku dniach spędzonych na Costa del Sol, Podejrzani wrócili do Polski samolotem Że nie rezerwowali wcześniej. Inne wysiłki pozwoliły zidentyfikować te osoby Kolejna kradzież CaseraceGdzie ukradli? Biżuteria i pieniądze w wartości pieniężnej 600 000 euro.

Okazuje się, że oba napady były podobne Oni wiedzą Ruchy MieszkańcówObecność cennych efektów wewnątrz i niezbędnych danych Urządzenia bezpieczeństwa. Krótko mówiąc, mieli informacje z wyprzedzeniem przed wyjazdem z Polski. W trakcie dochodzenia agenci dowiedzieli się o pięciu innych napadach w tych lokalizacjach, aczkolwiek w innej formie niż ta.

Podróż do Alicante

Już we wrześniu Gwardia Cywilna Zatrzymali dwóch Pięć napadów dotyczyło dwóch kradzieży domów, dwóch kradzieży pojazdów i jednej kradzieży domu w budowie, podczas których odzyskano łącznie skradziony majątek o wartości przekraczającej 47 000 euro. Te aresztowania Zmusili zespół do zmiany części Jak śledczy dowiedzieli się, że czterech członków polskiej grupy, gdzie popełniło swoje zbrodnie Polecieli do Alicante aby dokonać następnego ataku 21 września. W dniu, w którym planowali wrócić do kraju z lotniska w Alicante, Gwardia Cywilna Zatrzymał ich przy bramce wejściowej.Noś swój bagaż podręczny 52 klejnoty Sawaran i 4480 euro w gotówce. Część biżuterii została odzyskana z odrębnych napadów na domy w miastach Pilar de la Horadada i Torrevieja w Alicante, a jej wartość przekraczała 30 000 euro.

Jeden z aresztowanych posiadał europejski nakaz aresztowania i przekazania (OEDE) wydany w Holandii za dziewięć przestępstw, w tym włamania, co świadczy o wędrownym charakterze grupy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *