Z tego powodu kotek staje się najważniejszą atrakcją turystyczną w Polsce

Z tego powodu kotek staje się najważniejszą atrakcją turystyczną w Polsce
  • Obecnie Meksyk znajduje się w pierwszej piątce najczęściej odwiedzanych krajów na świecie.

  • Szacuje się, że przemysł turystyczny w Meksyku przynosi 31 169 milionów dolarów w samych tylko międzynarodowych gościach.

  • W rankingu 100 najlepszych miast turystycznych Polska zajmuje w szczególności 38. miejsce.

Dla krajów takich jak Meksyk turystyka jest ważną branżą dla dobrobytu ekonomicznego Meksykanów, dlatego wiele krajów stara się tworzyć zajęcia, które przyciągają turystów. , jak pokazuje mały kotek, Stał się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych w Polsce.

W krajach takich jak Meksyk turystyka jest jednym z najważniejszych sektorów rozwoju gospodarczego, ponieważ szacuje się, że sektor ten generuje ponad 31 tysięcy 169 milionów dolarów, tylko w przypadku wizyt międzynarodowych, jak wskazuje Sekretariat Turystyki. .

Cóż, w pierwszej kolejności możemy wspomnieć, że na terytorium kraju znajduje się nieco ponad 32 stany, które można uznać za 32 różne destynacje turystyczne. Playa del Carmen, Riviera Maya, Quintana Roo, zarejestrowane lokalizacje z ponad 82,6 procentami zarejestrowanego obłożenia; Nuevo Vallarta, Nayarit, Puerto Vallarta, Jalisco, Los Cabos, Baja California Sur, Puerto Progreso, Yucatán, Mazatlán, Sinaloa, Ixtapa-Zihuatanejo to dziś najważniejsze miejsca turystyczne.

Little Mickey robi świetną reklamę turystyczną dla Polski

W 2023 roku jest zarejestrowany Polska zajmuje 38. miejsce na 100 najczęściej odwiedzanych miast na świecieWedług tego zaszeregowanie z „Najlepsze miasta świata”, Status ten nadano jej dynamicznemu rozwojowi pozostawionemu po „zimnej wojnie” oraz wysokiemu poziomowi wykształcenia jej obywateli, co plasuje ten naród na drugim miejscu za Londynem i posiada atrakcje turystyczne, takie jak odbudowa Pałacu Saskiego i nowe różne muzea. .

Z drugiej strony ranking Światowe Nagrody Kulinarne zwraca uwagę, że Polska jest jedynym krajem reprezentującym Europę Środkowo-Wschodnią w pierwszej dwudziestce światowych produktów żywnościowych, Dzięki Krakowie i restauracji „La Fiorentina”. Oferuje fuzję kuchni polskiej i toskańskiej, dlatego oceniana jest jako najlepsza w kraju, a tym samym jedna z najlepszych w Europie.

Jednak teraz, gdy mały kot stał się najważniejszą atrakcją turystyczną Polski, przynajmniej w cyfrowej rozmowie, obecność małego kotka stała się ogromnym impulsem, którego polskie sąsiedztwo potrzebuje do rozwoju turystycznego. Zdobądź 5 gwiazdek w Mapach Google I niekończące się rekomendacje i pozytywne komentarze, licząc tylko jednego „z gwiazdki”, „ukradł” turystce kiełbasę.

„Jaki piękny widok ma ten kociak, my zwierzęta dbamy o te skarby, nie znęcajmy się nad nimi, nie wiem, czy na to zasługują, pamiętajcie, aby postrzegać je jak nasze dzieci lub młodszych braci.” franciszkabarraza54

„Bonus: dostał tylko jedną gwiazdkę za kradzież kiełbasy”. To_po prostu_Charlie

Jak widać po niektórych komentarzach zamieszczonych na portalu społecznościowym Instagram, kotek nie tylko stał się ważną postacią dla polskiego regionu, ale także podbił krajowy gust i wyszukiwarkę internetową.

Czytaj teraz:

King’s League chce dotrzeć na Camp Nou w Barcelonie i zaskoczyć awansami

McDonald’s Wednesday rozpoczyna kampanię inspirowaną Adamsem; Barcelona nowym dostawcą tekstyliów

Influencer opowiada o swoim doświadczeniu na imprezie piłkarskiej w Barcelonie: „Wyszedłem z płaczem”

Tyle zarabiają Real Madryt i Barcelona jako influencerzy na Instagramie

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *