Z tym iPhonem dostaniesz to samo, co z iPhonem 14, ale nadal będziesz miał 120 euro do wydania na akcesoria.

Z tym iPhonem dostaniesz to samo, co z iPhonem 14, ale nadal będziesz miał 120 euro do wydania na akcesoria.

To najrozsądniejszy iPhone w tym roku, zwłaszcza jeśli można go kupić taniej niż kiedykolwiek w cenie takiej jak ta

Jeśli należysz do tych, którzy cierpliwie czekali na Czarny Piątek, aby móc kupić swojego pierwszego iPhone’a w znacznie niższej cenie, to dobrze trafiłeś. Najlepszym modelem, jaki możesz kupić, aby uniknąć wydawania fortuny na kolejny smartfon, jest iPhone’a 13 Jest także dostępny w najlepszej jak dotąd cenie na MediaMarkt – 645 euro z bezpłatną wysyłką.

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Kup iPhone’a 13 128 GB w najlepszej cenie

W tym przypadku widok dotyczy wersji, która zawiera 128 GB Pojemność możemy kupić za te same 645 euro we wszystkich kolorach modelu (w sumie 6). On niesie Zniżka 94 euro W porównaniu z poprzednimi 739 € i obejmuje bezpłatną wysyłkę. A gdybyśmy chcieli, moglibyśmy go kupić w tej samej cenie na Amazonie, który ma to jak zwykle Dopasowana ofertaz szybką, bezpłatną wysyłką dla użytkowników Prime lub dla tych, którzy przy składaniu zamówienia skorzystają z bezpłatnego miesięcznego okresu próbnego usługi.

Niewiele można powiedzieć o iPhonie 13 po dwóch latach obecności na rynku, ale i tak wydaje nam się to najbardziej logicznym zakupem, jeśli porównamy go z iPhonem 14, z którym ma podobny design. Procesor A15 Bionic Lub te same 4 GB RAM.

Co do reszty, trzeba powiedzieć, że zawiera Ekran OLED Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala Kto utrzymuje stopień Pomieści 12-megapikselowy aparat przedni odpowiedzialny za bezpieczeństwo biometryczne.

Z kolei główny aparat jest podwójny, z szerokim i bardzo szerokim kątem. Obydwa wyposażone są w 12-megapikselowe czujniki. Za ich pomocą możemy także nagrywać wideo 4K przy 60 kl./s Z obsługą Dolby Vision 1080p przy 240 klatkach na sekundę w trybie kinowym.

Jeśli chodzi o autonomię, według Apple: Bateria iPhone’a 13 wystarcza na około 19 godzin odtwarzania wideo i do 75 godzin odtwarzania muzykiMożna więc założyć, że przy normalnym użytkowaniu ten iPhone będzie w stanie bez problemu przetrwać koniec dnia.

Aby zakończyć proces zakupu

Zasilacz Apple USB-C o mocy 20 W

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Zestaw 4 szt. Apple Airtag

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Więcej ofert

Pamiętaj, że subskrybując Amazon Prime, masz bezpłatny 30-dniowy okres próbny i możesz korzystać z innych usług, takich jak Prime Video. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Na naszym kanale możesz być stale informowany o głównych ofertach i nowościach od Xataka Selección. kabel Lub w naszych osobistych aktach Świergot, Facebook I magazyn Flipboard.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą przynosić korzyści firmie Xataka. Jeśli nie są dostępne, oferty mogą się różnić.

Zdjęcia | Jose Garcia w Zatace, Apple

Wybierając Xatakę | Kupon na Czarny Piątek: jedno z najlepszych urządzeń z Androidem w tej chwili w sprzedaży i nigdy nie widziałeś go tak taniego

W Chatace | Najlepsze telefony komórkowe pod względem jakości i ceny (2023): analizy i filmy z nich są tutaj

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *