Za 199,46 € jest zbliżona do ceny minimalnej i ma redukcję hałasu

Apple oferuje w swoim katalogu trzy modele w pełni bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, ale najbardziej kompletny to AirPods Proktóre teraz można znaleźć ze zniżką na Amazon i zbliżone do historycznej najniższej ceny: 199,46 €. Cena AirPods 3!

Apple Airpods Pro z etui ładującym MagSafe (2021)

Kup AirPods Pro w najlepszej cenie

AirPods Pro 02

Dzięki zalecanej cenie detalicznej 279 EUR w oficjalnym sklepie Apple Store i u autoryzowanych dostawców, Amazon może znaleźć kompletne bezprzewodowe słuchawki Bluetooth AirPods Pro Ze zniżką, która pozostawia je w prawie historycznie niskich cenach: 199,46 €.

AirPods Pro to jedyne w pełni bezprzewodowe słuchawki Bluetooth firmy Apple (nie licząc niektórych modeli Beats, które są sprzedawane pod własną marką), które Aktywna redukcja szumów– Filtruj zewnętrzny dźwięk, aby cieszyć się treścią, której słuchamy. Posiada również tryb dźwięków otoczenia, aby słuchać naszego otoczenia.

pozbyć się Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy i korekcją adaptacyjną Automatycznie dopasowuje muzykę do naszych uszu. Zapewniają bardziej dostosowany chwyt dzięki zwężającym się silikonowym podkładkom i są dostępne w trzech rozmiarach, dzięki czemu każdy może z nich korzystać. Jest odporny na wodę i pot oraz kompatybilny z ładowaniem MagSafe I z baterią, która wystarcza na około 4,5-5 godzin autonomii na jednym ładowaniu (24 godziny z pudełkiem).

Więcej ofert

Jeśli zrobisz Amazon PrimeMasz bezpłatny 30-dniowy okres próbny (po 36 € rocznie), aby cieszyć się szybką bezpłatną wysyłką, priorytetowymi ofertami akcesoriów i usługami, takimi jak Najlepsze wideoI Najlepsza muzyka I nieograniczone miejsce na zdjęcia. Ponadto, jeśli jesteś studentem, zrób Uczennica premiera Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz także wypróbować usługi takie jak Rozpalać bez ograniczeń także słyszalny.

W Applesfera Selección publikujemy najlepsze oferty produktów Apple i kompatybilnych akcesoriów. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie po publikacji.

Możesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Apple i ofertami Applesfera Selección na naszych profilach Świergot s Facebook.

Uwaga: Niektóre z zamieszczonych tutaj linków to linki partnerskie. Mimo to żadna z wymienionych pozycji nie została sugerowana przez marki czy sklepy, a zaoferowanie ich było wyjątkową decyzją redakcji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.